Montreal Impact – New England Revolution w Polsacie Sport Extra

Startuję sezon piłkarski w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza kolejka rozegrana zostanie na przełomie lutego i marca. Major League Soccer w Polsacie Sport Extra. Montreal Impact – New England Revolution. Ten pojedynek będzie pierwszym spotkaniem transmitowanym w Polsacie Sport Extra. Pierwsze mecze […]

Startuję sezon piłkarski w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza kolejka rozegrana zostanie na przełomie lutego i marca. Major League Soccer w Polsacie Sport Extra.

Montreal Impact – New England Revolution. Ten pojedynek będzie pierwszym spotkaniem transmitowanym w Polsacie Sport Extra. Pierwsze mecze to dużo niewiadomych. Każda z drużyn w czasie przerwy między sezonami próbowała wzmocnić swój zespół i zbudować optymalne ustawienie. Sobotni pojedynek zapowiada się na wyrównane starcie. Gospodarze z Montrealu nie najlepiej prezentowali się w spotkaniach sparingowych. Na pięć takich rozegranych meczów, odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Natomiast jeśli mówimy o gościach, to oni na pięć spotkań towarzyskich, wygrali dwa, jedno zremisowali i ponieśli dwie porażki. Bardzo dobrze w okresie przygotowawczym w barwach gości prezentował się polski napastnik – Adam Buksa, strzelec dwóch bramek. Będzie to jego debiutancki sezon w MLS.

SOBOTA – 29 LUTEGO 2020

21:10 Major League Soccer: MONTREAL IMPACT – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Ipla

About Łukasz Urbanowski