NASCAR XFINITY SERIES w Sportklubie

Nabiera tempa 39. sezon NASCAR XFINITY SERIES. Już w najbliższy weekend cała karawana przeniesie się do Kalifornii, aby objechać już trzecie zawody w bieżącym sezonie.  Sezon regularny rozpoczął się Daytona Internacional Speedway od NASCAR Racing Experiense 300 w dniu 15 lutego, […]

Nabiera tempa 39. sezon NASCAR XFINITY SERIES. Już w najbliższy weekend cała karawana przeniesie się do Kalifornii, aby objechać już trzecie zawody w bieżącym sezonie. 

Sezon regularny rozpoczął się Daytona Internacional Speedway od NASCAR Racing Experiense 300 w dniu 15 lutego, a zakończy się Go Bowling 250 na torze Richmond Raceway 11 września. Rozgrywki Nascar zakończą swoją serię podczas Desert Diamond West Walley Casino 200 na Phoenix Raceway 7 listopada.

Tytułu broni zwycięzca z lat 2018 i 2019 Tyler Reddic.

Pierwsze zawody, po objechaniu 120 okrążeń, czyli ponad 482. kilometrów padły łupem Noaha Gregsona, jego czas z tych zawodów to: 2 godziny 11 minut i 44 sekundy.

Drugie spotkanie kierowców to wyścig Boyd Gaming 300, gdzie na kierowców czekało 200 okrążeń toru. Tym razem najlepszy okazał się Chase Briscoe. Cały wyścig to w jego wykonaniu niecałe 2. godziny.

Trzecia runda to wyścig w Kalifornii, który odbędzie się już w najbliższy weekend. Transmisję z tego wydarzenia zaplanował tradycyjnie SportKlub od godziny 21:30 czasu polskiego.

                             SOBOTA – 29 LUTEGO

21:30 NASCAR Xfinity Series, Kalifornia, USA: WYŚCIG na żywo

Tagi:

About Konrad Mikołajczyk