NBA All-Star Weekend w Canal+ Sport

W tym tygodniu zostanie rozegrany NBA All-Star Weekend: Mecz Wschodzących Gwiazd, Konkursy oraz główna atrakcja – mecz gwiazd. To już 69.edycja tej imprezy, tym razem miejscem rozgrywek będzie arena United Center w Chicago.  Zanim jednak nadejdą weekendowe emocje, w nocy z wtorku […]

W tym tygodniu zostanie rozegrany NBA All-Star Weekend: Mecz Wschodzących Gwiazd, Konkursy oraz główna atrakcja – mecz gwiazd. To już 69.edycja tej imprezy, tym razem miejscem rozgrywek będzie arena United Center w Chicago. 

Zanim jednak nadejdą weekendowe emocje, w nocy z wtorku na środę Philadelphia 76ers zmierzą się u siebie z Los Angeles Clippers. Teraz parę słow o Meczu Gwiazd. W tym roku kapitanami zostali LeBron James oraz Giannis Antetokounmpo, którzy wybrali swój wymarzony skład na tegoroczne show. Luka Doncic z Dallas Mavericks oraz James Harden z Houtson Rockets zostali wybrani do drużyny Zachodu. Dla Słoweńca jest to debiut, z kolei Harden już po raz ósmy otrzymał nominację. Na Wschodzie między innymi Kemba Walker czy Joel Embiid.

ŚRODA – 12 LUTEGO

01:00 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk

SOBOTA – 15 LUTEGO

03:00 NBA All-Star: MECZ WSCHODZĄCYCH GWIAZD na żywo
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 16 LUTEGO

01:00 NBA All-Star: KONKURSY na żywo
CANAL+ Sport HD

PONIEDZIAŁEK – 17 LUTEGO

01:00 NBA All-Star: MECZ GWIAZDna żywo
CANAL+ Sport HD

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.