Nie samym Mundialem człowiek żyje, czyli weekend z MLS w Eurosporcie

Po zakończeniu rozgrywek w najważniejszych ligach w Europie oczy piłkarskiego świata skupiły się już tylko na Mundialu. Nadchodzący weekend stanie się jednak szansą na oderwanie się od świata reprezentacyjnej piłki i spojrzenia na drugi koniec futbolowej mapy. Pierwsze dni lata […]

Po zakończeniu rozgrywek w najważniejszych ligach w Europie oczy piłkarskiego świata skupiły się już tylko na Mundialu. Nadchodzący weekend stanie się jednak szansą na oderwanie się od świata reprezentacyjnej piłki i spojrzenia na drugi koniec futbolowej mapy. Pierwsze dni lata przyniosą bowiem kolejne spotkania w amerykańskiej MLS.

23 czerwca z pewnością nazwać można „piłkarskim przesileniem”. Na dobry początek trzy mundialowe propozycje, na deser natomiast solidna dawka „soccera” podczas jednej z najkrótszych nocy w roku. Eurosport przygotował na ten dzień transmisje z dwóch spotkań. Jako pierwsi na boiska wybiegną zawodnicy Philadelphii Union, którzy na własnym stadionie podejmą Vancouver Whithecaps. Po zakończeniu tego spotkania ekipa Eurosportu, przeniesie się do Orlando, gdzie miejscowe City spotka się z Montreal Impacts.

Kolejna noc to kolejne emocje związane z MLS. W nocy z niedzieli na poniedziałek rozegrane zostanie spotkanie kończące 17. kolejkę rozgrywek Major League Soccer. Transmisja ze spotkania New York City przeciwko Toronto FC rozpocznie się w niedzielę o godzinie 23.

Miejmy nadzieje, że emocji nie zabraknie a nieprzespane noce odpłacą się nam pięknym futbolem w amerykańskim stylu!

pasek2

SOBOTA – 23 CZERWCA 2018

23:00 Major League Soccer – 17. kolejka: PHILADELPHIA UNION – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Eurosport PlayerIpla

NIEDZIELA – 24 CZERWCA 2018

01:30 Major League Soccer – 17. kolejka: ORLANDO CITY SC – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Major League Soccer – 17. kolejka: NEW YORK CITY FC – TORONTO FC na żywo
Eurosport PlayerIpla
pasek2

About Roland Śledziewski