Noworoczna kolejka Ligi Angielskiej w Canal+!

Liga angielska nigdy nie zwalnia tempa. Już w pierwszych dniach, nowego 2018 roku w Canal+ będziemy mogli zobaczyć zmagania najlepszych angielskich drużyn, w ramach 22. kolejki Premier League. Zaczynamy już w poniedziałek, kiedy to zostanie rozegrane kilka meczów, lecz najciekawiej […]

Liga angielska nigdy nie zwalnia tempa. Już w pierwszych dniach, nowego 2018 roku w Canal+ będziemy mogli zobaczyć zmagania najlepszych angielskich drużyn, w ramach 22. kolejki Premier League.

Zaczynamy już w poniedziałek, kiedy to zostanie rozegrane kilka meczów, lecz najciekawiej zapowiada się potyczka Everton – Manchester United. Piłkarze z Godison Park to ekipa środka tabeli, obecnie zajmują dziewiąte miejsce. Jednak ich ostatnie występy nie były najlepsze. Podobnie sytuacja wygląda w drużynie Czerwonych Diabłów. Zespół ten zajmuje drugie miejsce w tabeli, lecz poprzednie trzy ligowe mecze zakończyły się remisami. Dla kogo będzie to dzień przełamania? Początek 18:25.

We wtorek także będzie się działo! Najciekawiej zapowiada się starcie Manchester City – Watford. Drużyna Obywateli to maszyna do wygrywania, która pewnie piastuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Watford, to gracze niewygodni, lecz absolutnie nie są faworytami we wtorkowym pojedynku. Czy dziesiąty zespół w tabeli urwie punkty liderowi? Start meczu 21:00.

W czwartek również nie zabraknie emocji, gdyż będziemy świadkami wielkiego hitu ligi angielskiej. Chodzi tu, rzecz jasna, o rywalizacje Arsenal – Chelsea. Kanonierzy to piąty zespół w tabeli ze sporą stratą do pierwszej czwórki. The Blues natomiast to trzecia ekipa w Premier League, która marzy o wyprzedzeniu Manchesteru United. Dla obu klubów będzie to niezmiernie istotny i ważny mecz. Nikt tu nie odpuści, co nas bardzo cieszy. Będzie się działo. Start meczu 20:40.

Życzymy miłego oglądani i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku!

pasek2

PONIEDZIAŁEK – 1 STYCZNIA 2018

13:25 Premier League – 22. kolejka: BRIGHTON&HOVE ALBION – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Przemysław Rudzki

15:55
Premier League – 22. kolejka: BURNLEY FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny

18:25 Premier League – 22. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

WTOREK – 2 STYCZNIA 2017

20:40 Premier League – 22. kolejka: SWANSEA CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD

23:00 Premier League – 22. kolejka: MANCHESTER CITY – WATFORD FC premiera.200
CANAL+ Sport HD

ŚRODA – 3 STYCZNIA 2017

20:40 Premier League – 22. kolejka: ARSENAL FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
pasek2

About Jakub Lipiec