Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna w TVP 3

Przed nami transmisja z meczu 13 kolejki 2 ligi Polskiej. W niedzielę 13 października, dojdzie do pojedynku drużyn, które marzą o awansie na szczebel Fortuna 1 Ligi. W Elblągu dojdzie do spotkania miejscowej Olimpii z Górnikiem z Łęcznej. Drużyna gospodarzy […]

Przed nami transmisja z meczu 13 kolejki 2 ligi Polskiej.

W niedzielę 13 października, dojdzie do pojedynku drużyn, które marzą o awansie na szczebel Fortuna 1 Ligi. W Elblągu dojdzie do spotkania miejscowej Olimpii z Górnikiem z Łęcznej.

Drużyna gospodarzy zajmuje wysoką piątą lokatę w tabeli. W ostatnich 4 ligowych spotkaniach, aż trzykrotnie triumfowali. Jako pokonani schodzili z boiska tylko raz w meczu z Błękitni Stargard, wynik tego spotkania to 2:1. Ostatni mecz u siebie wygrali z Bytovią Bytów w stosunku 2:1. Jak tym razem Olimpia spisze się w roli gospodarza?

Górnik Łęczna w ostatnich tygodniach prezentuje niezwykle wysoką formę. Proszę sobie wyobrazić, że w siedmiu poprzednich kolejkach, aż sześciokrotnie to ten zespół zwyciężał. Ta kapitalna forma sprawiła, że z miejsca gdzieś w tyłach tabeli awansowali do strefy drużyn walczących o awans. Ich aktualna pozycja czwarta jest zadowalająca, ale wiadomo, że jeśli jest się na fali wznoszącej, to wtedy poprzeczka jest zawieszana znacznie wyżej. Czy łęcznianie wygrają mecz?

Transmisja z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się pojedynku w TVP 3. W dzień wyborów 13 października. Początek spotkania o godzinie 13:05. Serdecznie zapraszamy, zarówno do odwiedzenia lokali wyborczych jak i do spędzenia miłego południa z Polską piłką. Niech ten mecz dobrze nastroi w pozytywne emocję, przed wieczornym spotkaniem kadry Jerzy Brzęczka z Macedonią Północną.

NIEDZIELA – 13 PAŹDZIERNIKA 2019

13:05 2 liga – 13 kolejka :OLIMPIA ELBLĄG  – GÓRNIK ŁĘCZNA  na żywo
sport.tvp.pl

About Kacper Teuerle