Orlen Wisła Płock – MMTS Kwidzyn w nSport+ HD

Nie zwalniamy tempa i z rozpędem wkraczamy w 11. serię gier PGNiG Superligi Mężczyzn. Hitem 11. serii spotkań będzie starcie Orlen Wisły Płock z MMTS Kwidzyn. Transmisje tradycyjnie na antenie nSport+ HD. Mimo że obie drużyny w tej chwili znajdują […]

Nie zwalniamy tempa i z rozpędem wkraczamy w 11. serię gier PGNiG Superligi Mężczyzn. Hitem 11. serii spotkań będzie starcie Orlen Wisły Płock z MMTS Kwidzyn. Transmisje tradycyjnie na antenie nSport+ HD.

Mimo że obie drużyny w tej chwili znajdują się w górnej części tabeli, to nie mogą powiedzieć, że ich gra jest znakomita. Orlen Wisła Płock obecnie zajmuje pozycję vice-lidera, jednak stara to PGE Vive Kielce jest już duża. Więc jeśli nie chcą, żeby ta przewaga się powiększyła muszą zdobyć w starciu z MMTS Kwidzyn komplet punktów. Drużyna z Kwidzyna przed sezonem, była wymieniana w gronie faworytów do brązowego medalu. Jednak podopieczni Tomasz Strząbały grają w kratkę. I jak na razie, wszystkie spotkania z drużynami z czołówki kończyły się ich porażkami. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe ekipę z Piotrkowa Trybunalskiego 25:22.

Ponadto będziemy mogli zobaczyć, spotkanie dwóch drużyn z dołu tabeli. Obie ekipy znajdują się blisko dna tabeli i chcą z niej uciec. Teraz jedna z tych drużyn będzie bliższa tego celu. Przed tygodniem Sandra Spa Pogoń Szczecin przegrała z Orlen Wisła Płock a Energa MKS Kalisz uległa na własnym parkiecie PGE Vive Kielce. Teraz drużyny staną naprzeciw siebie.

 

ŚRODA – 14 LISTOPADA 2018

20:00 PGNiG Superliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:10 
PGNiG Superliga – 11. kolejka: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN – ENERGA MKS KALISZ na żywo

SOBOTA – 17 LISTOPADA 2018

15:15 PGNiG Superliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


15:25 
PGNiG Superliga – 11. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – MMTS KWIDZYN na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam