Ostatnia 26. kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn w nSport+

W ostatniej kolejce sezonu spośród wszystkich spotkań, jedno z nich zapowiada się niezwykle ciekawie. To właśnie w środowy wieczór na antenie nSport+ będzie można obejrzeć spotkanie drużyn ciągle liczących się w walce o mistrzostwo. Na przeciw siebie staną drużyny Azoty-Puławy […]

W ostatniej kolejce sezonu spośród wszystkich spotkań, jedno z nich zapowiada się niezwykle ciekawie. To właśnie w środowy wieczór na antenie nSport+ będzie można obejrzeć spotkanie drużyn ciągle liczących się w walce o mistrzostwo. Na przeciw siebie staną drużyny Azoty-Puławy i Wisły Płock.

Obie drużyny w weekend odniosły porażki w europejskich pucharach, dlatego możemy być pewni, że na krajowym podwórku będą chciały się odegrać za te mecze. Gospodarze w tym sezonie prezentują niezłą formę i z dorobkiem 48 punktów zajmują 5 pozycję w tabeli. Przed tygodniem ulegli dwoma bramkami z drużyną z Kwidzyna. W tym meczu o zdobycie 3 punktów będzie im niezwykle ciężko. Ich rywal prezentuje się jak co sezon bardzo dobrze i pewnie zajmuje 2 miejsce w tabeli. Oprócz pojedynczych wpadek jedynie ekipa z Kielc zabierała im punkty. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, lecz to raczej goście powinni wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

ŚRODA – 3 MARCA 2019

20:00 PGNiG Superliga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:10
PGNiG Superliga – 26. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo


PIĄTEK – 5 MARCA 2019

21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo


About Łukasz Smużny