Ostatnia kolejka 2. Bundesligi tylko w Eleven Sports!

Za Naszą zachodnią granicą czeka nas weekend pełen piłkarskich emocji. Przed nami ostatnia kolejka 2. Bundesligi, w której karty nie zostały jeszcze odkryte. Wciąż nie wiemy kto zgarnie tytuł mistrzowski oraz kto spadnie ligę niżej. Jedno jest pewne, wszystkiego dowiemy […]

Za Naszą zachodnią granicą czeka nas weekend pełen piłkarskich emocji. Przed nami ostatnia kolejka 2. Bundesligi, w której karty nie zostały jeszcze odkryte. Wciąż nie wiemy kto zgarnie tytuł mistrzowski oraz kto spadnie ligę niżej. Jedno jest pewne, wszystkiego dowiemy się już w niedzielę.

Wszystkie niedzielne starcia rozpoczną się o godzinie 15:30. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się starcie, które zdecyduje o tym która z drużyn sięgnie po mistrzowski tytuł. Po 33. ligowych kolejkach zarówno FC Nurnberg jak i Fortuna Dusseldorf zgromadziły po 60 oczek i w bezpośrednim starciu rozliczą między sobą sezon 2017/2018.

Bardzo ciekawie wygląda także walka o ligowy byt na sezon 2018/2019.  Po 33. kolejkach nawet dwunaste Heidenheim nie może czuć się bezpieczne, gdyż ich przewaga nad strefą spadkową wynosi jedynie dwa punkty, a w bezpośrednim spotkaniu zmierzą się z okupującym 17. pozycję Greuther Furth.  Starcie o pozostanie w 2. Bundeslidze rozegra także Eintracht Brunszwik, który zagra z pewnym udziału w barażach Holsteinem Kiel.

NIEDZIELA – 10 MAJA 2018

15:25 2.Bundesliga – 34. kolejka: HOLSTEIN KIEL – EINTRACHT BRAUNSCHWEIGER TSV na żywo

About Roland Śledziewski