Ostatnia kolejka Ligi Angielskiej w tym roku tylko w CANAL+!

Liga angielska nigdy nie zwalnia tempa. Już w najbliższy weekend czekają nas ostatnie w tym roku mecze Premier League. Wśród transmitowanych spotkań mecze m.in. Liverpoolu, Manchesteru United, Chelsea czy Manchesteru City. W sobotę Canal+Sport pokaże aż trzy mecze. Najciekawiej zapowiada […]

Liga angielska nigdy nie zwalnia tempa. Już w najbliższy weekend czekają nas ostatnie w tym roku mecze Premier League. Wśród transmitowanych spotkań mecze m.in. Liverpoolu, Manchesteru United, Chelsea czy Manchesteru City.

W sobotę Canal+Sport pokaże aż trzy mecze. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Liverpool – Leicester City. Ekipa The Reds po remisie z Arsenalem i wysokiej wygranej ze Swensea chcę przedłużyć passę meczów bez porażek. Na drodze staje drużyna Leicester City. Lisy nie są ostatnio w najlepszej dyspozycji. Poprzednie trzy mecze to dwie porażki z Watford i Crystale Palace i jeden remis z Manchesterem United. Sobotnia rywalizacja ma być dla drużyny z King Power Stadium meczem przełamania. Kto lepiej zakończy rok?

W ostatni dzień roku również czeka nas spora dawka dobrej, wyspiarskiej piłki. Najlepiej zapowiada się potyczka Crystale Palace z Manchesterem City. The Eagles po odbiciu się od dna, w ostatnim czasie znów zaczęły pikować. Manchester City zaś wciąż utrzymuje kapitalną formę, miażdżąc wszystkich nas swojej drodze. Jak będzie w niedzielę? Czy stanie się cud, w ostatni dzień roku?

Życzymy miłego oglądania! Nie zapominamy także o życzeniach z okazji Nowego Roku, a więc po prostu wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń i przeżywania kolejnych sportowych emocji!

pasek2

SOBOTA – 30 GRUDNIA 2017

15:55 Premier League – 21. kolejka: LIVERPOOL FC – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny

18:25 Premier League – 21. kolejka: MANCHESTER UNITED – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Przemysław Rudzki

20:30 Premier League – 21. kolejka: CHELSEA FC – STOKE CITY premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Tomasz Wieszczycki

NIEDZIELA – 31 GRUDNIA 2017

12:55 Premier League – 21. kolejka: CRYSTAL PALACE – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

 17:25
Premier League – 21. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Michał Gutka
pasek2

About Jakub Lipiec