Ostatnie mecze finałowe Wschodu i Zachodu w NHL na TVP Sport

W tym tygodniu poznamy finalistów tegorocznego Pucharu Stanleya. Vegas Golden Knights czy Dallas Stars? Tampa Bay Lightning czy New York Islanders? Odpowiedź na te pytania już niebawem na antenie TVP Sport. Vegas Golden Knights – Dallas Stars to spotkanie trzeciej […]

W tym tygodniu poznamy finalistów tegorocznego Pucharu Stanleya. Vegas Golden Knights czy Dallas Stars? Tampa Bay Lightning czy New York Islanders? Odpowiedź na te pytania już niebawem na antenie TVP Sport.

Vegas Golden KnightsDallas Stars to spotkanie trzeciej z czwartą drużyną sezonu zasadniczego Konferencji Zachodniej NHL. Vegas wyeliminowało już Chicago Blackhawks 4-1 i Vancouver Canucks 4-3. Hokeiści z Dallas pokonali Calgary Flames 4-2, a także Colorado Avalanche 4-3. W finale Konferencji Zachodniej, jak na razie, jest 3-1 dla Dallas Stars, ale tu jeszcze wiele może się wydarzyć. Transmisja tego spotkania już tej nocy w Tvp Sport.

Po drugiej stronie Angloameryki Tampa Bay Lightning podejmie New York Islanders. Wiceliderzy sezonu głównego Konferencji Wschodniej w fazie play-off w pokonanym polu pozostawili Columbus Blue Jackets 4-1 i Boston Bruins 4-1, wówczas, gdy siódmi w tabeli New York Islanders ogrywali teamy z Florydy 3-1, Waszyngtonu 4-1 oraz Filadelfii 4-3. Tampa, podobnie jak Dallas, prowadzi 3-1 i tutaj sytuacja jest nieco bardziej klarowna. Lightning można wskazać jako faworyta tego spotkania, ale to jest NHL i tu wszystko jest możliwe. Poniżej plan transmisji na ten tydzień.

WTOREK – 15 WRZEŚNIA 2020

02:00 NHL – finał Konferencji Zachodniej: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – DALLAS STARS 

ŚRODA – 16 WRZEŚNIA 2020

02:00 NHL – finał Konferencji Wschodniej: TAMPA BAY LIGHTNING – NEW YORK ISLANDERS 

PIĄTEK – 18 WRZEŚNIA 2020

02:00 NHL – finał Konferencji Wschodniej: NEW YORK ISLANDERS – TAMPA BAY LIGHTNING 

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.