Ostatnie sprawdziany przed siatkarskim Mundialem. Mecze Polska – Belgia w Polsacie Sport

Po bardzo udanym występie w Memoriale Wagnera, polskich siatkarzy czekają ostatnie dwa sprawdziany przed Mistrzostwami Świata. W Szczecinie zawodnicy Vitala Heynena zmierzą się z Belgami. Transmisja w Polsacie Sport. Polacy w ostatni weekend sierpnia rozegrali trzy bardzo dobre spotkania podczas […]

Po bardzo udanym występie w Memoriale Wagnera, polskich siatkarzy czekają ostatnie dwa sprawdziany przed Mistrzostwami Świata. W Szczecinie zawodnicy Vitala Heynena zmierzą się z Belgami. Transmisja w Polsacie Sport.

Polacy w ostatni weekend sierpnia rozegrali trzy bardzo dobre spotkania podczas Memoriału Wagnera. Poprzeczka postawiona była wysoko, bo nasi siatkarze mierzyli się z Rosjanami, Francuzami i Kanadyjczykami. Wygrali wszystkie trzy pojedynki, co było małą niespodzianką, ponieważ bardzo wysoko stały akcje Rosji i Francji. Wygrana w turnieju napawa optymizmem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, podobnie jak niezłe występy w Lidze Narodów, choć zakończone słabym wynikiem w Final Six. Do Mundialu przygotowują się także Belgowie, którzy przed rokiem udanie zaprezentowali się na Mistrzostwach Europy, plasując się na 4. miejscu. Słabiej za to pokazali się w tym roku w Lidze Europejskiej, zajmując 2. miejsce w grupie za Estończykami. Byli podopieczni Vitala Heynena na Mundialu zmierzą się w grupie A m.in. z Włochami i Argentyńczykami.

WTOREK – 4 WRZEŚNIA 2018

19:45 Mecz Towarzyski, Szczecin: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:55 Mecz Towarzyski, Szczecin: POLSKA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

ŚRODA – 5 WRZEŚNIA 2018

19:45 Mecz Towarzyski, Szczecin: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:55 Mecz Towarzyski, Szczecin: POLSKA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)