PGA Championship w Polsacie Sport Extra

Pierwszy z tegorocznych turniejów zaliczanych do golfowego Wielkiego Szlema odbędzie się w tym tygodniu w San Francisco. Transmisje z PGA Championship przeprowadzi Polsat Sport Extra. W związku z pandemią Wielki Szlem 2020 ograniczony jest jedynie do trzech imprez – The […]

Pierwszy z tegorocznych turniejów zaliczanych do golfowego Wielkiego Szlema odbędzie się w tym tygodniu w San Francisco. Transmisje z PGA Championship przeprowadzi Polsat Sport Extra.

W związku z pandemią Wielki Szlem 2020 ograniczony jest jedynie do trzech imprez – The Open Championship zostało odwołane. Również kolejność rozgrywania turniejów została zmieniona – PGA Championship tym razem jest pierwszy, a US Open i zazwyczaj otwierający Masters rozegrane zostaną później.

Na liście startowej turnieju, który w czwartek rozpocznie się na polu TPC Harding Park zobaczymy najlepszych zawodników świata. Obrońcą tytułu jest Brooks Koepka, który wygrał PGA Championship dwa razy z rzędu. Jego najgroźniejszym rywalem będzie Justin Thomas – w zakończonym w niedzielę WGC Invitational Thomas był lepszy od Koepki o trzy uderzenia. Na polu mają pojawić się też najbardziej medialne nazwiska współczesnego golfa – Tiger Woods i Rory McIlroy – obaj mający w CV już triumfy w tej imprezie.

CZWARTEK – 6 SIERPNIA 2020

22:00 PGA Championship, San Francisco, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


PIĄTEK – 7 SIERPNIA 2020

22:00 PGA Championship, San Francisco, USA: II RUNDA na żywo
Ipla

SOBOTA – 8 SIERPNIA 2020

22:00 PGA Championship, San Francisco, USA: III RUNDA na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 9 SIERPNIA 2020

21:00 PGA Championship, San Francisco, USA: IV RUNDA na żywo
Ipla

About Wojciech Nowakowski