PGNiG Superliga w TVP Sport

Przed nami pojedynki w Superlidze mężczyzn w tym tygodniu czeka nas 21 kolejka spotkań. W TVP Sport będzie można obejrzeć dwa pojedynki. We środowym meczu Zagłębie Lubin na własnym parkiecie podejmie Górnika Zabrze. Faworytem jest trzecia w tabeli ekipa gości która w tym […]

Przed nami pojedynki w Superlidze mężczyzn w tym tygodniu czeka nas 21 kolejka spotkań. W TVP Sport będzie można obejrzeć dwa pojedynki.

We środowym meczu Zagłębie Lubin na własnym parkiecie podejmie Górnika Zabrze. Faworytem jest trzecia w tabeli ekipa gości która w tym sezonie przegrywa tylko z największymi tej ligi. Z kolei gospodarze walczą o play-offy w tym sezonie obecnie plasują się na ósmej pozycji ostatniej dającą awans do następnej fazy.

W piątek czeka nas rywalizacja pomiędzy Chrobrym Głogów Pogoni Szczecin. Wyżej w tym sezonie plasują się goście obecnie na szóstej pozycji z kolei gospodarze są obecnie na dziewiątej pozycji i z całych sił będą walczyć o awans do play-offów na pewno zwycięstwo w tym meczu pomogło by zbliżyć się do tego celu.

ŚRODA – 12 LUTEGO 2020

17:35 PGNiG Superliga – 21. kolejka: STUDIO na żywo

17:55 PGNiG Superliga – 21. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

  

PIĄTEK – 14 LUTEGO 2020

16:50 PGNiG Superliga – 21. kolejka: STUDIO na żywo

 

16:55 PGNiG Superliga – 21. kolejka: KS SPR CHROBRY GŁOGÓW – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo

 

 

 

 

 

About Robert Kotkowiak