Pierwsze mecze 1/2 fazy play-off o awans do Premier League

Przed nami pierwsze mecze półfinałowe fazy play-off o awans do Premier League. Dzisiaj o 19:30 Swansea podejmie na własnym boisku Brentford. „Łabędzie” zakończyły rundę zasadniczą na 6. miejscu w tabeli z dorobkiem 70. punktów na koncie. Goście z kolei uplasowali […]

Przed nami pierwsze mecze półfinałowe fazy play-off o awans do Premier League.

Dzisiaj o 19:30 Swansea podejmie na własnym boisku Brentford. „Łabędzie” zakończyły rundę zasadniczą na 6. miejscu w tabeli z dorobkiem 70. punktów na koncie. Goście z kolei uplasowali się na ostatnim stopniu podium ze stratą zaledwie 2. „oczek” do 2. West Bromwich Albion. W minionym sezonie w meczu rozegranym w Walii padł bezbramkowy remis, natomiast na The Hawtorns górą była drużyna „The Baggies”. Teraz jednak te spotkania nie mają znaczenia, choć to podopieczni Slavena Bilicia wydają się być delikatnymi faworytami.

Jutro o 20:45 rozpocznie się starcie pomiędzy Cardiff City a Fulham. Ekipa prowadzona przez Neila Harrisa w ostatecznym rozrachunku została sklasyfikowana na 5. pozycji w rozgrywkach ze stratą 8. punktów do swoich najbliższych rywali, którzy zajęli 4. miejsce. W jesiennym pojedynku tych zespołów padł remis 1-1, natomiast niedawno górą była drużyna z Londynu, wygrywając 2-0. Wydaje się, że to ona ma nieznacznie większe szanse na wygraną. Tak czy inaczej zapowiada się wyrównany mecz.

NIEDZIELA – 26 LIPCA 2020

19:25 Championship – play-off, 1/2 finału: SWANSEA CITY AFC – BRENTFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:40 Championship – play-off, 1/2 finału: CARDIFF CITY  – FULHAM FC na żywo
 Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.