Pierwsze mecze 1/4 finału EHF Ligi Mistrzów w Eleven Sports oraz nc+

Wszystkie 4 spotkania ćwierćfinałowe w tym jedno z udziałem polskiej drużyny – to propozycje Eleven Sports oraz nc+ na spędzenie z nimi tygodnia z piłką ręczną. W pierwszym ćwierćfinale spotkają się drużyny Flensburga-Handewitt i Telekomu Veszprem. Ciężko wskazać faworyta tego […]

Wszystkie 4 spotkania ćwierćfinałowe w tym jedno z udziałem polskiej drużyny – to propozycje Eleven Sports oraz nc+ na spędzenie z nimi tygodnia z piłką ręczną.

W pierwszym ćwierćfinale spotkają się drużyny Flensburga-Handewitt i Telekomu Veszprem. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Obie drużyny prezentują bardzo podobny poziom. Możemy być pewni wielkich emocji do ostatniego gwizdka. Tego samego dnia wieczorem odbędzie się pojedynek Nantes z Barceloną Lassa. Ekipa z Katalonii jest niewątpliwie faworytem tego dwumeczu. Prezentują bardzo ciekawy i skuteczny styl gry co zapewnia im zwycięstwa. Drużyna z Francji niespodziewanie w 1/8 finału pokonała Rhein-Neckar czym zaskarbiła sobie serca wielu kibiców. Jeśli zagra z Barceloną tak jak w tamtym dwumeczu, to będzie miała szansę na awans do Final Four. W czwartkowy wieczór zostanie rozegrany mecz Vardaru z Mol-Pick Szeged. Zapowiada się bardzo ciekawy dwumecz. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą chciały je pokazać na boisku. Możemy być pewni zaciętych spotkań z dużą ilością fauli. W sobotę coś dla polskich kibiców. W Kielcach odbędzie się pojedynek PGE Vive Kielce z PSG Handball. Każdy na pewno chce by to polska ekipa wygrała ten dwumecz i znalazła się w Final Four. O to będzie niezwykle ciężko. Zawodnicy z Paryża są jednymi z faworytów do końcowego triumfu. Pomimo tego możemy być pewni, że nasi zawodnicy zostawią serce na boisku i zrobią wszystko by wygrać.

Rewanżowe spotkania zostaną rozegrane w przyszłym tygodniu.

ŚRODA – 24 KWIETNIA 2019

18:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: SG FLENSBURG-HANDEWITT – TELEKOM VESZPRÉM HC na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Now: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk

20:40 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: HBC NANTES – BARCA LASSA na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Now: Szymon Ratajczak – Tomasz Rosiński

CZWARTEK – 25 KWIETNIA 2019

19:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: HC VARDAR – MOL-PICK SZEGED na żywo
*(o 20:50  w nSport+ HD)
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź

SOBOTA – 27 KWIETNIA 2019

17:30 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: STUDIO na żywo


17:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: PGE VIVE KIELCE – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
Ipla

WTOREK – 30 KWIETNIA 2019

19:00 Magazyn VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD

About Łukasz Smużny