Piłkarski weekend na sportowych antenach Polsatu

Dwa spotkania czeskiej ekstraklasy i trzy mecze holenderskiej Eredivisie będą mogli zobaczyć kibice w najbliższy weekend na sportowych antenach grupy Polsat. W sobotę o kolejne zwycięstwo z rzędu powalczy drużyna SK Slavii Praga. Prażanie w ostatnich tygodniach prezentują znakomitą formę, […]

Dwa spotkania czeskiej ekstraklasy i trzy mecze holenderskiej Eredivisie będą mogli zobaczyć kibice w najbliższy weekend na sportowych antenach grupy Polsat.

W sobotę o kolejne zwycięstwo z rzędu powalczy drużyna SK Slavii Praga. Prażanie w ostatnich tygodniach prezentują znakomitą formę, co ma przełożenie na tabelę ligową. Drużyna Jindricha Trpisovskiego ma już jedenaście punktów przewagi nad v-ce liderem z Pilzna. Rywalem Slavii w siedemnastej kolejce będzie ligowy średniak – SK Sigma Olomuniec.

Kolejkę zakończy spotkanie 1. FC Slovacko – FK Jablonec. Obie drużyny dzielą tylko trzy punkty w tabeli na korzyść gości poniedziałkowego spotkania. W lepszej formie wydaje się zespół FK Jablonec, który nie przegrał od czterech spotkań.

Z trzech spotkań transmitowanych w ramach 14. kolejki holenderskiej Eredivisie najciekawiej powinno być w Eindhoven. PSV przechodzi w ostatnich tygodniach kryzys. Zespół Marka van Bommela na cztery ostatnie spotkania przegrał aż trzy, i ich strata do lidera z Amsterdamu wynosi już 11 punktów. Ich rywalem w niedzielę będzie zespół SC Heerenven, który nie przegrał od połowy września.

SOBOTA –  23 LISTOPADA 2019

16:50 1. Liga – 17. kolejka: SK SIGMA OŁOMUNIEC – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla

19:40
 Eredivisie – 14. kolejka: AFC AJAX – HERACLES ALMELO na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 24 LISTOPADA 2019

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL
Polsat Sport HDIpla

12:15
Eredivisie – 14. kolejka: FC GRONINGEN – FEYENOORD na żywo
Ipla

14:25
Eredivisie – 14. kolejka: PSV EINDHOVEN – SC HEERENVEEN na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 25 LISTOPADA 2019

17:55 Liga Czeska – 17. kolejka: 1. FC SLOVACKO – FK JABLONEC na żywo


20:00 
Magazyn EREDIVISIE

About Piotr Dzierzgowski