Piłkarski weekend na sportowych antenach Polsatu

Jak w każdy weekend na antenach Polsatu Sport spora dawka piłki nie tylko polskiej (Fortuna 1 Liga), ale także zagranicznej. Wśród meczów, jakie będziemy mogli zobaczyć m.in. kolejny pościgowy mecz piłkarzy Ajaxu. Drużyna ćwierćfinalisty piłkarskiej Ligi Mistrzów, która już niebawem […]

Jak w każdy weekend na antenach Polsatu Sport spora dawka piłki nie tylko polskiej (Fortuna 1 Liga), ale także zagranicznej. Wśród meczów, jakie będziemy mogli zobaczyć m.in. kolejny pościgowy mecz piłkarzy Ajaxu.

Drużyna ćwierćfinalisty piłkarskiej Ligi Mistrzów, która już niebawem będzie walczyć z Juventusem o prawo gry w półfinale w najbliższej ligowej kolejce zmierzy się z ósmym w tabeli Willem II. Będzie to następne niezwykle ważne spotkanie dla graczy z Amsterdamu, bowiem strata do PSV wciąż jest, choć po dwudziestu ośmiu kolejkach wynosi zaledwie dwa punkty. Lider tabeli w tej serii gier zmierzy się z Vitesse, które pogrążone jest w kryzysie, stąd wniosek, że kolejne zwycięstwo Rolników nie powinno być większym problemem.

Ciekawie będzie również w niedzielnym spotkaniu Major League Soccer, w którym na przeciwko siebie staną ekipy Cincinati i Sportingu Kansas Cit. Cincinati to piąty zespół Konferencji Wschodniej, zaś Sporting Kansas City to drużyna zajmująca szóstą pozycje w Konferencji Zachodniej. Dyspozycja w ostatnim czasie wskazuje na to, że faworytami tego spotkania będą zawodnicy z Kansas, którzy w poprzednich pięciu rywalizacjach przegrali tylko raz. Wielu złych słów nie można powiedzieć w kierunku piłkarzy Cincinati, którzy również prezentują się przyzwoicie, lecz na tle ich niedzielnych rywali wypadają o wiele słabiej.

SOBOTA – 6 KWIETNIA 2019

19:40 Eredivisie – 29. kolejka: WILLEM II – AFC AJAX na żywo
Ipla

23:00 1.Liga – 27. kolejka: FC DUKLA PRAGA – SK SLAVIA PRAGA
Ipla

NIEDZIELA – 7 KWIETNIA 2019

11:00 Major League Soccer: FC TORONTO – CHICAGO FIRE 
Ipla

14:25 Eredivisie – 29. kolejka: VVV VENLO – FEYENOORD na żywo
Ipla

16:40 Eredivisie – 29. kolejka: VITESSE – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla

21:00 Major League Soccer: FC CINCINNATI – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 8 KWIETNIA 2019

17:55 1. Liga – 27. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC FASTAV ZLIN na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec