Pokazowy turniej tenisa stołowego w TVP Sport

Studio TVP Sport będzie areną pokazowej rywalizacji w tenisie stołowym. Publiczny nadawca przeprowadzi z niego ponad dwuipółgodzinną transmisję na żywo. Lotto Superliga Cup przeprowadzony będzie w nadzwyczajnej formule. Mecze będą składać się z dwóch połów po sześć minut z dziesięciosekundowym […]

Studio TVP Sport będzie areną pokazowej rywalizacji w tenisie stołowym. Publiczny nadawca przeprowadzi z niego ponad dwuipółgodzinną transmisję na żywo.

Lotto Superliga Cup przeprowadzony będzie w nadzwyczajnej formule. Mecze będą składać się z dwóch połów po sześć minut z dziesięciosekundowym limitem na wykonanie serwisu. Przy stole staną Wang Zeng Yi, Daniel Górak, Marek Badowski, Tomasz Lewandowski, Samuel Kulczycki, Maciej Kubik, Han Qyiao i Pavel Siruček, a także Natalia Bajor i Paulina Krzysiek. Przewidziana jest także „pokazówka” z udziałem Lucjana Błaszczyka i Norberta Stolickiego.

Wraz z Marcinem Cisowskim rywalizację komentować będzie Stefan Dryszel – medalista mistrzostw świata i Europy z lat 80. Studio poprowadzi Piotr Dębowski, a reporterką będzie Natalia Bąk.

NIEDZIELA – 31 MAJA 2020

15:45 Lotto Superliga Cup, Warszawa: ZAWODY na żywo

Komentarz: Marcin Cisowski, Stefan Dryszel
Studio: Piotr Dębowski
Reporter: Natalia Bąk

About Wojciech Nowakowski