Półfinały Coppa Italia w TVP Sport

W środę i czwartek odbędą się półfinałowe spotkania Pucharu Włoch. Mecze będą transmitowane w TVP Sport. W pierwszym półfinałowym pojedynku Inter podejmie Napoli. Nieznacznym faworytem spotkania jest zespół z Mediolanu. Gospodarze swoją ostatnią porażkę odnieśli 10 grudnia. Inter w poprzedniej rundzie pokonał 2-1 […]

W środę i czwartek odbędą się półfinałowe spotkania Pucharu Włoch. Mecze będą transmitowane w TVP Sport.

W pierwszym półfinałowym pojedynku Inter podejmie Napoli. Nieznacznym faworytem spotkania jest zespół z Mediolanu. Gospodarze swoją ostatnią porażkę odnieśli 10 grudnia. Inter w poprzedniej rundzie pokonał 2-1 Fiorentinę. Natomiast goście z Neapolu grają w kratkę i dobre spotkania przeplatają słabszymi. Napoli w poprzedniej rundzie wyeliminowało Lazio, pokonując drużynę ze stolicy 1-0.

W następnym dniu zostanie rozegrane drugie spotkanie półfinałowe. Naprzeciw siebie stanie Milan Juventus. Gospodarze w poprzedniej rundzie rozprawili się z inną drużyną z Turynu i nie bez problemów pokonali po dogrywce Torino 4-2. Milan w tym spotkaniu będzie chciał odbudować zaufanie swoich sympatyków, po ostatniej derbowej porażce w zmaganiach ligowych. Jeżeli chodzi o Juventus, to obecni Mistrzowie Włoch, w swoich dwóch ostatnich wyjazdowych spotkaniach ligowych ponieśli dwie porażki i teraz będą chcieli odnieść zwycięstwo w delegacji. Spotkania rewanżowe 1/2 finału Coppa Italia odbędą się 4 i 5 marca.

ŚRODA – 12 LUTEGO 2020

20:05 Puchar Włoch, Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: INTER MEDIOLAN – SSC NAPOLI na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Andrzej Strejlau

23:25 Puchar Włoch, Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

CZWARTEK – 13 LUTEGO 2020

20:20 Puchar Włoch – 1/2 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: AC MILAN – JUVENTUS FC na żywo
sport.tvp.pl

Komentarz: Hubert Bugaj – Andrzej Strejlau

About Łukasz Urbanowski