Półfinały LOTTO Superligi w Sportklubie

W tym tygodniu rozegrane zostaną półfinałowe spotkania LOTTO Superligi. Transmisję z dwóch spotkań przeprowadzi Sportklub. W środę obejrzeć będziemy mogli spotkania AZS AWFiS Balta Gdańsk-Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Gdańszczanie niespodziewanie pokonali Dojlidy Białystok, awansując do strefy medalowej, jednak wydaje się, […]

W tym tygodniu rozegrane zostaną półfinałowe spotkania LOTTO Superligi. Transmisję z dwóch spotkań przeprowadzi Sportklub.

W środę obejrzeć będziemy mogli spotkania AZS AWFiS Balta Gdańsk-Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Gdańszczanie niespodziewanie pokonali Dojlidy Białystok, awansując do strefy medalowej, jednak wydaje się, że triumfator fazy zasadniczej to zbyt wysokie progi dla ekipy z Pomorza. W drugim półfinale zmierzą się Sokołów S.A. Jarosław i Dekorglass Działdowo. To starcie, którego rewanżową odsłonę Sportklub pokaże w niedzielę, zapowiada się ciekawiej i ciężko wskazać w nim faworyta, nawet biorąc pod uwagę, że Sokołów miał słaby początek sezonu i musiał gonić czołówkę w dalszej części.

ŚRODA – 7 KWIETNIA 2021

18:00 LOTTO Superliga – play-off, 1/2 finału: AZS AWFIS BALTA GDAŃSK – DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI na żywo

NIEDZIELA – 11 KWIETNIA 2021

18:00 LOTTO Superliga – play-off, 1/2 finału: DEKORGLASS DZIAŁDOWO – SOKOŁÓW S.A. JAROSŁAW na żywo

About Wojciech Nowakowski