Półfinały Pucharu Anglii w Eleven Sports

W sobotę i niedzielę dojdzie do dwóch spotkań półfinałowych w ramach FA Cup. Pojedynki zostaną rozegrane na Stadionie Wembley w Londynie.  W pierwszym półfinale Arsenal zagra z Manchesterem City. Dla Kanonierów to może być ostatnia szansa, żeby sobie zapewnić w […]

W sobotę i niedzielę dojdzie do dwóch spotkań półfinałowych w ramach FA Cup. Pojedynki zostaną rozegrane na Stadionie Wembley w Londynie. 

W pierwszym półfinale Arsenal zagra z Manchesterem City. Dla Kanonierów to może być ostatnia szansa, żeby sobie zapewnić w następnym sezonie udział w europejskich pucharach. Arsenal w poprzedniej rundzie wyeliminował Sheffield wygrywając 2-1. Manchester City po zapewnieniu sobie drugiego miejsca w lidze może się skupić na Pucharze Anglii. Drużyna Pepa Guardioli jest zdecydowanym faworytem tego meczu.

W drugim spotkaniu półfinałowym Manchester United podejmie londyńską Chelsea. ,,Czerwone Diabły” po wznowieniu sezonu spisują się bardzo dobrze. W poprzedniej rundzie pokonali po dogrywce Norwich 2-1. Natomiast Chelsea rozprawiła się z Leicester wygrywając minimalnie 1-0. Drugi półfinał zapowiada się na bardziej wyrównany pojedynek, ponieważ ciężko jest wskazać faworyta tej konfrontacji. Zwycięscy zagrają ze sobą 1 sierpnia w wielkim finale.

SOBOTA – 18 LIPCA 2020

20:00 FA Cup – 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla

20:40 FA Cup – 1/2 finału: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC 
Ipla

NIEDZIELA – 19 LIPCA 2020

18:55 FA Cup – 1/2 finału: MANCHESTER UNITED FC – CHELSEA FC 
Ipla

About Łukasz Urbanowski