Półfinały Pucharu Francji w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra

Na placu boju o triumf w Pucharze Francji zostały już tylko cztery zespoły. Są to: Lyon, Paris Saint-Germain, AS Saint-Etienne oraz Stade Rennais. Na  Parc Olympique Lyonnais Lyon podejmie lidera tabeli – PSG. Gospodarze by awansować do półfinału musieli stoczyć […]

Na placu boju o triumf w Pucharze Francji zostały już tylko cztery zespoły. Są to: Lyon, Paris Saint-Germain, AS Saint-Etienne oraz Stade Rennais.

Na  Parc Olympique Lyonnais Lyon podejmie lidera tabeli – PSG. Gospodarze by awansować do półfinału musieli stoczyć dwa ciężkie pojedynki. W 1/16 wygrali 4:3 z Nantes, a w ćwierćfinale 1:0 z Marsylią. PSG nie miało żadnych problemów by awansować do 1/2 finału. W lutym tego roku PSG pokonało w lidze Lyon 4:2.

Saint-Etienne w tym roku bardzo słabo spisuje się w Ligue 1. Podopieczni Puel Claude zajmują dopiero 16 miejsce z przewaga dwóch punktów nad znajdującym się w strefie spadkowej Nimes. Stade Rennais są rewelacją tego sezonu ligowego we Francji. Goście zajmują trzecią lokatę, która daje prawa gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

ŚRODA – 4 MARCA 2020

21:05 Puchar Francji – 1/2 finału: OLYMPIQUE LYON – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

CZWARTEK – 5 MARCA 2020

20:05 Puchar Francji – 1/2 finału: AS SAINT-ETIENNE – STADE RENNAIS FC na żywo
Ipla

 

About Mateusz Bartkowiak