Półfinały turnieju ,,MLS Is Back” na sportowych kanałach Polsatu

Już tylko cztery zespoły pozostały w rywalizacji turniejowej. Na końcowe zwycięstwo nadal mają szanse Kacper Przybyłko i Jarosław Niezgoda. Właśnie w pierwszym półfinale dojdzie do pojedynku polskich napastników. Philadelphia Union kontra Portland Timbers. To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Philadelphia w […]

Już tylko cztery zespoły pozostały w rywalizacji turniejowej. Na końcowe zwycięstwo nadal mają szanse Kacper Przybyłko i Jarosław Niezgoda.

Właśnie w pierwszym półfinale dojdzie do pojedynku polskich napastników. Philadelphia Union kontra Portland Timbers. To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Philadelphia w pięciu meczach odniosła cztery wygrane, tak samo jak piłkarze z Portland, dlatego wskazanie faworyta nie jest łatwe. Miejmy nadzieję, że głównymi postaciami tego widowiska będą polscy piłkarze.

W drugim spotkaniu półfinałowym Orlando City zmierzy się z Minnesotą United. Orlando w poprzednim meczu w dramatycznych okolicznościach wywalczyło awans. Doprowadzając w 90 minucie do remisu i pokonując Los Angeles po rzutach karnych. Minnesota zdecydowanie zameldowała się w fazie półfinałowej, gromiąc San Jose aż 1-4. Tutaj też ciężko wskazać faworyta meczu, który 12 sierpnia zmierzy się w finale.

CZWARTEK – 6 SIERPNIA 2020

02:00 Major League Soccer – 1/4 finału: PHILADELPHIA UNION – PORTLAND TIMBERS 
Ipla

PIĄTEK – 7 SIERPNIA 2020

02:00 Major League Soccer – 1/4 finału: ORLANDO CITY SC – MINNESOTA UNITED FC 

Polsat Sport HDIpla
  

About Łukasz Urbanowski