Polki z Włoszkami towarzysko w Lublinie. Transmisja w TVP Sport

Kobieca piłkarska Reprezentacja Polski na początku kwietnia zagra dwa spotkania towarzyskie. W piątek, 5 kwietnia w Lublinie rywalkami będą Włoszki. Transmisja meczu w TVP Sport. Reprezentacja Polski bardzo dobrze spisała się podczas lutowo-marcowego turnieju towarzyskiego Algarve Cup, w którym zajęła […]

Kobieca piłkarska Reprezentacja Polski na początku kwietnia zagra dwa spotkania towarzyskie. W piątek, 5 kwietnia w Lublinie rywalkami będą Włoszki. Transmisja meczu w TVP Sport.

Reprezentacja Polski bardzo dobrze spisała się podczas lutowo-marcowego turnieju towarzyskiego Algarve Cup, w którym zajęła 2. miejsce. Podopieczne Miłosza Stępińskiego w Portugalii pokonały Hiszpanki oraz Mistrzynie Europy – Holenderki. Dopiero w finale lepsze okazały się Norweżki. W kolejnym sparingu, tym razem w Polsce, rywalkami będą inne uczestniczki tegorocznych Mistrzostw Świata – Włoszki. Ekipa z Półwyspu Apenińskiego wraca na Mundial po 20 latach przerwy i liczy na dobry występ, choć trafiła trudnej grupy z Australijkami, Brazylijkami i Jamajkami.

Polki przygotowują się do eliminacji Mistrzostw Europy 2021, których finały odbędą się w Anglii. Losowanie na pewno mogło być dużo gorsze. Biało-czerwone zmierzą się z Hiszpankami, Czeszkami, Mołdawiankami i Azerkami. Pierwsze mecze na przełomie sierpnia i września. Natomiast we wtorek, 9 kwietnia zagrają w Helsinkach towarzysko z Finkami.

PIĄTEK – 5 KWIETNIA 2019

17:50 Mecz Towarzyski Kobiet, Lublin: POLSKA – WŁOCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)