Polska kadra o podtrzymanie dobrej dyspozycji, rugbowy Weekend w polskiej telewizji

Już w sobotę czeka nas prawdziwa gratka dla kibiców Rugby znad Wisły. Tradycyjnie w listopadową sobotę czekają nas test mecze najlepszych reprezentacji globu oraz dodatkowo mecz naszej reprezentacji w ramach Rugby Europe Trophy. Transmisje rugbowych potyczek w Polsat Sport Fight […]

Już w sobotę czeka nas prawdziwa gratka dla kibiców Rugby znad Wisły. Tradycyjnie w listopadową sobotę czekają nas test mecze najlepszych reprezentacji globu oraz dodatkowo mecz naszej reprezentacji w ramach Rugby Europe Trophy. Transmisje rugbowych potyczek w Polsat Sport Fight HD, kanałach sportowych NC+, Eurosport 1 HD oraz usłudze Eurosport Player. 

Dwa mecze, dwa zwycięstwa oraz komplet punktów. Taki dorobek ma nasza reprezentacja w Rugby Europe Trophy. Po pokonaniu Czech 41:22 i Litwy 33:00, czeka na nas starcie z reprezentacją Holandii. Pomarańczowi wydają się silniejszym rywalem od naszego zespołu. W światowym rankingu są o 4 pozycję przed nami. Grają szybkie i kombinacyjne rugby. Na naszą korzyść będzie działał fakt, że dla Holendrów będzie to pierwszy mecz w tych rozgrywkach i będzie brakowało im ogrania meczowego. Nasz selekcjoner Duaine Lindsaya w sobotnim spotkaniu z Holandią nie będzie mógł skorzystać Toma Mchedlidze oraz Patryka Reksulaka. Swoją szansę powinni otrzymać zawodnicy, którzy w ostatnim spotkaniu reprezentacyjnym siedzieli na ławce.

Listopad to nie tylko rozgrywki Rugby Europe Tropy, ale także liczne test mecze najlepszych reprezentacji globu. Najciekawiej zapowiada się stracie Szkocji z Republiką Południowej Afryki. Obie ekipy mają taki sam bilans listopadowych starć. Szkocja po porażce z Walią, przed tygodniem pewnie pokonała Fidżi. Natomiast rugbiści z RPA po minimalnej porażce z Anglikami w pierwszym spotkaniu w zeszłą sobotę pokonali po ciężkim boju reprezentację Francji. Ponadto kibice rugby w sobotę będą mogli zobaczyć takie reprezentacje jak Francja, Argentyna, Anglia czy Walia. Dla koneserów tego sportu, Eurosport Player przeprowadzi transmisję z meczu testowego kobiet, Francja podejmie w nim reprezentację Nowej Zelandii.

SOBOTA – 17 LISTOPADA 2018

14:20 Mecz Testowy Kobiet: FRANCJA – NOWA ZELANDIA na żywo


15:00 Rugby Europe Trophy: POLSKA – HOLANDIA na żywo
Ipla

15:25 Mecz Testowy: WALIA – TONGA na żywo
CANAL+ Sport HD

15:50 
Mecz Testowy: ANGLIA – JAPONIA na żywo


18:15 
Mecz Testowy: SZKOCJA – REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI na żywo


19:55
 Mecz Testowy: IRLANDIA – NOWA ZELANDIA na żywo


21:00 
Mecz Testowy:FRANCJA – ARGENTYNA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam