Polskie szczypiornistki o krok od Mistrzostw Europy. Transmisje w TVP Sport i Polsacie Sport Extra

Ostatnie dwa mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy polskich piłkarek ręcznych będzie zarazem ostatnim występem Kima Rasmussena w roli szkoleniowca polskiej kadry. Polki i Węgierki mają już prawie zapewniony awans do Mistrzostw Europy w Szwecji. Ostatnim meczem wyjazdowym naszym reprezentantek będzie […]

Ostatnie dwa mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy polskich piłkarek ręcznych będzie zarazem ostatnim występem Kima Rasmussena w roli szkoleniowca polskiej kadry.

Polki i Węgierki mają już prawie zapewniony awans do Mistrzostw Europy w Szwecji. Ostatnim meczem wyjazdowym naszym reprezentantek będzie spotkanie z Finkami. Do tego pory szczypiornistki ze Skandynawii nie miały nic do powiedzenia. W pierwszym meczu z Polkami Finki przegrały 12:29. W przypadku zwycięstwa podopiecznych Kima Rasmussena i remisu bądź porażki Słowaczek z Węgierkami Polki pojadą na Euro.

Ostatnim meczem Polek pod wodzą Kima Rasmussena będzie mecz ze Słowacją w Płocku. Na boisku rywalek biało-czerwone zwyciężyły 23:21. Najprawdopodobniej te dwa ostatnie spotkania będą dla Polek przepustką do Mistrzostw Europy.

pasek2

ŚRODA – 1 CZERWCA 2016

17:25 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa 5: FINLANDIA – POLSKA na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski

SOBOTA – 4 CZERWCA 2016

20:00 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa 5: POLSKA – SŁOWACJA na żywo
polsat-sport-extra-hd.120 Ipla
pasek2

 

About Kamil Karczmarek