Przygoda ZAKSY w Pucharze CEV na antenie Polsatu Sport!

Trzy najlepsze polskie zespoły ubiegłego sezonu uzyskały prawo startu w Lidze Mistrzów, ale w europejskich pucharach reprezentować nas będzie więcej klubów. Czwarta lokata w PlusLidze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle premiuje ją startem w Pucharze CEV. Domowe mecze kędzierzynian będzie można zobaczyć w […]

Trzy najlepsze polskie zespoły ubiegłego sezonu uzyskały prawo startu w Lidze Mistrzów, ale w europejskich pucharach reprezentować nas będzie więcej klubów. Czwarta lokata w PlusLidze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle premiuje ją startem w Pucharze CEV. Domowe mecze kędzierzynian będzie można zobaczyć w sportowych kanałach Polsatu.

W I rundzie podopieczni Sebastiana Świderskiego zmierzą się z Wicemistrzami Finlandii i zdobywcami pucharu tego kraju, drużyną Tikerit Kokkola. Ponieważ Finowie nie mają drużyny w Champions League, wszystko, co najlepsze w tamtejszej siatkówce można zobaczyć w Pucharze CEV. W drużynie prowadzonej przez Tommiego Tiilikaninena można znaleźć kilku graczy, którzy przyjechali wraz z kadrą narodową na Mistrzostwa Świata do Polski – Olli-Pekka Ojansivu, Matti Hietanen, czy Tommi Sirila. Dla będącej w kryzysie drużynie z Kędzierzyna będą to z pewnością ważne mecze. Wygrana i awans do kolejnej fazy z pewnością podbudowałaby morale polskiego zespołu.

WTOREK – 4 LISTOPADA 2014

20:30 Puchar CEV – I runda: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – TIIKERIT KOKKOLA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Maciej Jarosz (z Kędzierzyna-Koźla)

About Krzysztof Sędzicki