PŚ w skeletonie z Igls na antenie Orange sport!

Pucharowy sezon skeletonistów i skeletonistek dobiega końca. W nadchodzący weekend zapraszamy na przedostatni epizod z cyklu Pucharu Świata w skeletonie. Transmisje z rywalizacji pań przeprowadzi Orange sport! Austriacki Igls będzie przedostatnim przystankiem Pucharu Świata w skeletonie przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi. […]

Pucharowy sezon skeletonistów i skeletonistek dobiega końca. W nadchodzący weekend zapraszamy na przedostatni epizod z cyklu Pucharu Świata w skeletonie. Transmisje z rywalizacji pań przeprowadzi Orange sport!

Austriacki Igls będzie przedostatnim przystankiem Pucharu Świata w skeletonie przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Po tych zawodach pozostanie już tylko rywalizacja w niemieckim Königssee.

Poprzedni weekend to rywalizacji w Sankt Moritz. Na szwajcarskim terenie najlepsza wśród kobiet okazała się Noelle Pikus-Pace. W rywalizacji mężczyzn równych sobie nie miał Martins Dukurs, który wygrał oba konkursy. W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu znajdują się: wspomniany już Łotysz Martins Dukurs (mężczyźni) i Brytyjka Elizabeth Yarnold (kobiety).

Orange sport zaprezentuje z Igls tylko ślizgi kobiet. Przed rokiem najlepsza okazał się tutaj Elena Nikitina. W tej miejscowości w 2013 roku odbyły się zarówno zawody Pucharu Świata, jak i Mistrzostwa Europy w skeletonie.

górny pasek

PIĄTEK – 17 STYCZNIA 2014

16:30 Puchar Świata, Igls, Austria: ŚLIZG KOBIET – 1. ZJAZD na żywo
Orange Sport

pasek
18:00
 Puchar Świata, Igls, Austria: ŚLIZG KOBIET – 2. ZJAZD na żywo
Orange Sport

górny pasek

About Piotr Barwaśny