Puchar CEV siatkarek w Polsacie Sport

Czas na pierwsze mecze 1/4 finału Pucharu CEV siatkarek. Polskich kibiców najbardziej powinien interesować pojedynek siatkarek Chemika Police z drużyną Mladost Zagrzeb z Chorwacji.  Siatkarki Chemika w poprzedniej rundzie dość gładko poradziły sobie z hiszpańskim zespołem La Laguna zwyciężając dwukrotnie: […]

Czas na pierwsze mecze 1/4 finału Pucharu CEV siatkarek. Polskich kibiców najbardziej powinien interesować pojedynek siatkarek Chemika Police z drużyną Mladost Zagrzeb z Chorwacji. 

Siatkarki Chemika w poprzedniej rundzie dość gładko poradziły sobie z hiszpańskim zespołem La Laguna zwyciężając dwukrotnie: 3;1 oraz 3;0. Natomiast pierwsza runda zmagań to dla siatkarek z Polic zwycięstwo z tureckim Galatasaray 3:1 oraz 3:2.

Chorwatki z kolei w poprzedniej rundzie wyszły zwycięsko z dwumeczu z drużyną Nyiregyhaza. Tutaj emocji było już zdecydowanie więcej bowiem o zwycięstwie w tym pojedynku zadecydować musiał złoty set. W pierwszym meczu górą okazały się Węgierki zwyciężając 3:2. Rewanż to również zwycięstwo gospodyń, tym razem zespołu Mlodost, również 3:2. Złoty set to ogromne emocje, zespół z Zagrzebia przegrywał już 10:14 jednak w niezwykłych okolicznościach zdołał odwrócić losy spotkania i koniec końców zwyciężył decydującą rozgrywkę 19: 17.

Pierwszy pojedynek zostanie rozegrany w Chorwacji, rewanż 4. marca w Policach.

                             CZWARTEK – 20 LUTEGO 2020

20:00 Puchar CEV – 1/4 finału: MLADOST ZAGRZEB – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD

About Konrad Mikołajczyk