Puchar Świata w kolarstwie torowym w Pruszkowie w TVP Sport i w Eurosporcie2

Przed nami wielkie święto kolarstwa torowego. Na zmodernizowanym torze w Pruszkowie rozegrana zostanie pierwsza runda Pucharu Świata w sezonie 2017/18. Do Polski przyjadą największe gwiazdy kolarstwa. Liczymy na to, że Polacy sięgną po jak najwięcej zwycięstw. Przez 3 dni w […]

Przed nami wielkie święto kolarstwa torowego. Na zmodernizowanym torze w Pruszkowie rozegrana zostanie pierwsza runda Pucharu Świata w sezonie 2017/18. Do Polski przyjadą największe gwiazdy kolarstwa. Liczymy na to, że Polacy sięgną po jak najwięcej zwycięstw.

Przez 3 dni w Pruszkowie rozegrana zostanie bardzo duża liczba konkurencji. Zawodnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, gdyż zwycięzcy zostaną liderami klasyfikacji generalnych. Dla Pruszkowa będzie to wielki test przed mistrzostwami świata, które odbędą się w 2019 roku. W sobotę i w niedzielę na antenie TVP Sport zostaną przeprowadzone obszerne transmisje z pruszkowskiego welodromu. Niedzielna sesja popołudniowa będzie transmitowana również w Eurosporcie2.

Polscy kolarze zapowiadają walkę o najwyższe cele. Na starcie staną m.in. mistrz świata w scratchu Adrian Tekliński, brązowy medalista mistrzostw świata w wyścigu punktowym Wojciech Pszczolarski, mistrz Europy w wyścigu punktowym Alan Banaszek, wielokrotna medalistka mistrzostw świata Katarzyna Pawłowska czy zwycięzcy klasyfikacji generalnych PŚ w poprzednim sezonie Szymon Sajnok i Krzysztof Maksel. Nie zabraknie również gwiazd światowego kolarstwa torowego z Kristiną Vogel, Maximilianem Levy’m i Cameronem Meyerem na czele.

SOBOTA – 4 LISTOPADA 2017

12:00 Puchar Świata, Pruszków, Polska: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl Eurosport Player

18:00 
Puchar Świata, Pruszków, Polska: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl Eurosport Player

NIEDZIELA – 5 LISTOPADA 2017

11:00 Puchar Świata, Pruszków, Polska: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl Eurosport Player

17:30 
Puchar Świata, Pruszków, Polska: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

About Kamil Karczmarek