Puchar Włoch w Polsacie przez kolejne trzy lata

Telewizja Polsat nabyła prawa do transmisji Pucharu Włoch na kolejne trzy lata. Rozgrywki Coppa Italia już od dłuższego czasu można śledzić właśnie za pośrednictwem „słonecznej” stacji, więc fani tych rozgrywek powinni być zadowoleni. Transmisje będzie można oglądać w Polsacie Sport, […]

Telewizja Polsat nabyła prawa do transmisji Pucharu Włoch na kolejne trzy lata. Rozgrywki Coppa Italia już od dłuższego czasu można śledzić właśnie za pośrednictwem „słonecznej” stacji, więc fani tych rozgrywek powinni być zadowoleni. Transmisje będzie można oglądać w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra, a także Polsacie Sport News.

Puchar Włoch stał się jedną z najciekawszych propozycji piłkarskich w ofercie Telewizji Polsat. Najważniejsze mecze Coppa Italia zapewniają stacji dość sporą publiczność. I nie ma co się dziwić, bowiem oglądanie zmagań Juventusu Turyn, SSC Napoli, AS Romy czy Interu Mediolan to czysta przyjemność. A takich spotkań jest bez liku.

Informacja ta na pewno ucieszy posiadaczy Cyfrowego Polsatu oraz fanów Coppa Italia. Polsat stara się maksymalnie wykorzystywać swoje prawa, stąd też na antenie „słonecznej” stacji będzie można oglądać bardzo dużo meczów, nawet tych z początkowych faz rozgrywek. Prawdziwi fani włoskiej piłki muszą to docenić!

About Jakub Zegarowski