Rewanżowe mecze półfinałowe baraży o awans do Premier League na antenach Eleven Sports

Kilka dni temu odbyły się pierwsze mecze półfinałowe baraży o awans do Premier League. Teraz czas na rewanże. Dzisiaj o 20:45 Brentford podejmie na własnym boisku Swansea. Po rundzie zasadniczej gospodarze uplasowali się na 3. miejscu w tabeli, a goście […]

Kilka dni temu odbyły się pierwsze mecze półfinałowe baraży o awans do Premier League. Teraz czas na rewanże.

Dzisiaj o 20:45 Brentford podejmie na własnym boisku Swansea. Po rundzie zasadniczej gospodarze uplasowali się na 3. miejscu w tabeli, a goście na 6. Mimo tego w pierwszym spotkaniu tych drużyn górą były popularne „Łabędzie”, które wygrały skromnie 1-0 po golu Andre Ayew w 82. minucie gry. Mecz był dość wyrównany, ale jednak nieco lepsze wrażenie sprawiała ekipa z Walii. Jej przewaga jest jednak niewielka, więc możemy spodziewać się jeszcze wielu emocji w tym dwumeczu.

Jutro o tej samej godzinie rozpocznie się pojedynek Fulham z Cardiff City. Goście na koniec sezonu zgromadzili 81. punktów, o 8. więcej niż ich rywale, co znalazło odzwierciedlenie w starciu sprzed dwóch dni, w którym podopieczni Scotta Parkera zwyciężyli 2-0. Zespół z Londynu przez całe spotkanie górował nad przeciwnikiem i zasłużenie wygrał różnicą dwóch bramek. Wydaje się, że sprawa awansu  do finału baraży jest niemalże przesądzona. Jedyną nadzieją dla drużyny z Walii jest szybkie zdobycie gola.

ŚRODA – 29 LIPCA 2020

20:40 Championship – play-off, 1/2 finału: BRENTFORD FC – SWANSEA CITY AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

CZWARTEK – 30 LIPCA 2020

20:40 Championship – play-off, 1/2 finału: FULHAM FC – CARDIFF CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.