Rewanżowe spotkania 1/2 finału Copa del Rey w TVP Sport

Czas na decydujące starcia w 1/2 finału Pucharu Hiszpanii. Baskijskie ekipy w pierwszych spotkaniach wywalczyły minimalną przewagę. Jednak w rewanżowych pojedynkach wszystko jest możliwe. CD Mirandes – Real Sociedad. Gospodarzę są rewelacją tej edycji Copa del Rey. Potrafili już wyeliminować […]

Czas na decydujące starcia w 1/2 finału Pucharu Hiszpanii. Baskijskie ekipy w pierwszych spotkaniach wywalczyły minimalną przewagę. Jednak w rewanżowych pojedynkach wszystko jest możliwe.

CD Mirandes – Real Sociedad. Gospodarzę są rewelacją tej edycji Copa del Rey. Potrafili już wyeliminować kilka klasowych zespołów występujących na co dzień w Primera Division. W pierwszym spotkaniu półfinałowym Mirandes uległ Realowi Sociedad 2-1. Gospodarze będą chcieli wykorzystać fakt, że udało się strzelić bramkę na wyjeździe. Jednak nie będzie o to łatwo, ponieważ ekipa z Segunda Division prezentuję się bardzo słabo w ostatnich spotkaniach. W sześciu ostatnich meczach Mirandes nie wygrało ani razu. Za to fantastycznie w lidze spisują się goście. Real jest w czołówce Primera Division, a ostatnie pięć spotkań kończył z wygraną. Goście są zdecydowanym faworytem do awansu.

W drugim spotkaniu półfinałowym Granada CF podejmie Athletic Bilbao. Wynik pierwszego meczu, to 1-0 na korzyść gości z Bilbao. Granada będzie chciała odrobić straty, a ma ku temu duże szanse. Po pierwszym półfinale gospodarze rozegrali trzy mecze ligowe i nie ponieśli żadnej porażki, odnosząc dwa zwycięstwa. Jeżeli chodzi o gości, to oni prezentują nierówną formę. W ostatnich trzech spotkaniach ponieśli dwie porażki. Mimo, że Athletic ma przewagę z pierwszej konfrontacji, to drużynę, która awansuję do finału jest niezwykle ciężko wskazać, co zwiastuję niemałe emocje.

ŚRODA – 4 MARCA 2020

20:55 Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: CD MIRANDES – REAL SOCIEDAD na żywo
*(o 23:25  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl

CZWARTEK – 5 MARCA 2020

20:15 Puchar Włoch, Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: GRANADA CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
*(od 21:31 do 21:46 oraz od 22:35 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl

22:50 Puchar Włoch, Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

About Łukasz Urbanowski