Rewanżowe spotkania 1/2 finału Coppa Italia w TVP 1 oraz TVP Sport

Ciekawe pojedynki półfinałowe zapowiadają się na Allianz Stadium w Turynie i Stadio San Paolo w Neapolu. Rewanżowe spotkania 1/2 finału Pucharu Włoch pokaże TVP Sport. W środę Juventus FC podejmie AC Milan. W pierwszym starciu padł bramkowy remis 1-1. Gospodarze strzelając na wyjeździe […]

Ciekawe pojedynki półfinałowe zapowiadają się na Allianz Stadium w Turynie i Stadio San Paolo w Neapolu. Rewanżowe spotkania 1/2 finału Pucharu Włoch pokaże TVP Sport.

W środę Juventus FC podejmie AC Milan. W pierwszym starciu padł bramkowy remis 1-1. Gospodarze strzelając na wyjeździe bramkę postawili się w komfortowej sytuacji. Jednak ,,Stara Dama” gra w kratkę w ostatnim okresie. W rozgrywkach ligowych Turyńczycy stracili pozycję lidera na rzecz Lazio, natomiast ich pierwsze spotkanie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów zakończyło się wyjazdową porażką 1-0 z Lyonem. Goście z Mediolanu też nie mogą się pochwalić wyśmienitą formą. Milanowi już nie wiedzie się tak dobrze jak to było w styczniu, kiedy ,,Rossoneri” kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa. Goście w swoich ostatnich pięciu meczach odnieśli tylko jedną wygraną. Faworytem spotkania będzie drużyna gospodarzy.

W czwartkowym pojedynku dojdzie do starcia SSC NapoliInterem Mediolan. W pierwszym spotkaniu na San Siro 1-0 wygrali Neapolitańczycy. Gospodarze prezentują się zdecydowanie lepiej, niż to miało miejsce na początku sezonu. Ostatnie pięć spotkań Napoli kończyły się czterema triumfami. Teraz gospodarze będą chcieli wykorzystać swoją szanse i wywalczyć awans do finału na własnym stadionie. Inter po dwóch porażkach na krajowych boiskach rozegrał spotkania 1/16 finału Ligi Europy. ,,Nerazzurri” wywalczyli pewny awans pokonując w dwumeczu bułgarski Ludogorec 4-1. Goście z Mediolanu na pewno nie powiedzieli ostatniego słowa i postarają się o odrobienie jednobramkowej straty. Zapowiada się ciekawe starcie.

ŚRODA – 4 MARCA 2020

20:30 Puchar Włoch – 1/2 finału: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: JUVENTUS FC – AC MILAN 
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow

CZWARTEK – 5 MARCA 2020

20:15 Puchar Włoch, Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: SSC NAPOLI – INTER MEDIOLAN na żywo
sport.tvp.pl

22:50 Puchar Włoch, Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

About Łukasz Urbanowski