Rewanżowe starcia w ramach barażów o awans do Premier League tylko w Eleven Sports

Sezon piłkarski na wyspach własnie dobiegł końca, jednak cztery drużyny wciąż mają o co walczyć. Fulham, Aston Villa, Derby County oraz Middlesbrough wciąż walczą o wejście do futbolowego raju na wyspach jakim jest Premier League. Kto spełni marzenia i wygra […]

Sezon piłkarski na wyspach własnie dobiegł końca, jednak cztery drużyny wciąż mają o co walczyć. Fulham, Aston Villa, Derby County oraz Middlesbrough wciąż walczą o wejście do futbolowego raju na wyspach jakim jest Premier League. Kto spełni marzenia i wygra turniej barażowy o awans do elity dowiemy się już w tym tygodniu oglądając Eleven Sports.

Pierwsze rewanżowe starcie już w poniedziałek, wtedy to na murawę  Craven Cottage wybiegną drużyny Fulham oraz Derby County. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla „Baranów” z Derby i to oni na ten moment są bliżej awansu do Premier League. Gospodarze poniedziałkowego spotkania z pewnością łatwo się nie poddadzą bo starty do odrobienia są naprawdę minimalne. Początek transmisji w Eleven Sports 2 o godzinie 20:45.

W starciu pomiędzy drużynami Aston Villi oraz Middlesbrough w pierwszym spotkaniu także padł wynik 1:0 i tym razem to drużyna z Birmingham  okazała się minimalnie lepsza od zeszłorocznego spadkowicza. Jednak przed wtorkowym starciem wszystko pozostaje sprawą otwartą. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Eleven Sports 1, początek także o 20:45.

pasek2

PONIEDZIAŁEK – 14 MAJA

20:40 Championship – mecz barażowy: FULHAM FC – DERBY COUNTY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

WTOREK – 14 MAJA

20:40 Championship – mecz barażowy: ASTON VILLA FC – MIDDLESBROUGH FC na żywo
Ipla
pasek2

About Roland Śledziewski