SC Magdeburg – SG Flensburg-Handewitt w Sportklub

Czas na kolejny hit w DKB Handball Bundeslidze. Już w czwartek czeka na starcie lidera z czwartą drużyną tego sezonu. Transmisje tego spotkania oczywiście wyłącznie w Sportklub.  Czy ktoś zdoła pokonać SG Flensburg-Handewitt w tym sezonie? Z tym trudnym zadaniem […]

Czas na kolejny hit w DKB Handball Bundeslidze. Już w czwartek czeka na starcie lidera z czwartą drużyną tego sezonu. Transmisje tego spotkania oczywiście wyłącznie w Sportklub. 

Czy ktoś zdoła pokonać SG Flensburg-Handewitt w tym sezonie? Z tym trudnym zadaniem spróbuje się zmierzyć SC Magdeburg. Już jutro czeka nas starcie lidera z czwartą drużyną tego sezonu. Obie ekipy prezentują w ostatnim czasie wysoką dyspozycję, o czym świadczą ich ostatnie wyniki. Mistrz Niemiec w ostatniej kolejce pokonał Bietigheim-Metterzimmern 31:22. Natomiast ekipa z Magdeburga pokonał na wyjeździe TSV GWD Minden 27:25. W obecnym sezonie obie drużyny spotkały się już dwukrotnie. Za pierwszym razem wygrała ekipa SC Magdeburg. Natomiast ostatnie spotkanie w listopadzie zeszłego roku padł wynik 26:25 dla Mistrza Niemiec. Kto wygra tym razem przekonamy się w czwartkowy wieczór. 

CZWARTEK – 28 MARCA 2019

19:00 DKB Handball Bundesliga – 26. kolejka: SC MAGDEBURG – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam