Siatkówka mężczyzn – mecz towarzyski: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Polonia Londyn w Polsacie Sport

Grupa Azoty ZAKSA, mistrz Polski, i IBB Polonia Londyn, mistrz Anglii, rozegrają towarzyski pojedynek w Kędzierzynie-Koźlu. W Kędzierzynie-Koźlu nie ma już trenera Andrea Gardiniego, który został szkoleniowcem beniaminka Serie A1 – Gas Sales Piacenzy Volley. Nie ma już w zespole […]

Grupa Azoty ZAKSA, mistrz Polski, i IBB Polonia Londyn, mistrz Anglii, rozegrają towarzyski pojedynek w Kędzierzynie-Koźlu.

W Kędzierzynie-Koźlu nie ma już trenera Andrea Gardiniego, który został szkoleniowcem beniaminka Serie A1 – Gas Sales Piacenzy Volley. Nie ma już w zespole mistrz Polski kapitalnie grającego Belga – Sama Deroo, który zasilił Dynamo Moskwa oraz środkowego – Mateusza Bieńka. Trenerem najlepszej ekipy został Nikola Grbic. Za belgijskiego przyjmującego przybyło dwóch zawodników – Simone Parodi oraz Piotr Łukasik, który przybył z Onico Warszawy. Na środek siatki Sebastian Świderski ściągnął Amerykanina Davida Smith. Czy tak zbudowana drużyna Zaksy zdominuje rozgrywki polskiej ligi oraz zaznaczy swoją pozycję w Europie?

SOBOTA – 19 PAŹDZIERNIKA 2019

14:45 Siatkówka mężczyzn: mecz towarzyski: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – POLONIA LONDYN  na żywo

Polsat Sport HDIpla

About Mateusz Bartkowiak