Skeltoniści przenoszą się do Europy. Relacje z Pucharu Świata w Orange Sport

Po przerwie świąteczno-noworocznej przerwie skeletoniści wracają do rywalizacji. W Winterbergu rywalizować będą mężczyźni i kobiety. Relację z zawodów mężczyzn pokaże Orange Sport. Cykl Pucharu Świata zainaugurowano w ostatni weekend listopada w kanadyjskim Calgary. Po rywalizacji za Oceanem Puchar Świata przenosi […]

Po przerwie świąteczno-noworocznej przerwie skeletoniści wracają do rywalizacji. W Winterbergu rywalizować będą mężczyźni i kobiety. Relację z zawodów mężczyzn pokaże Orange Sport.

Cykl Pucharu Świata zainaugurowano w ostatni weekend listopada w kanadyjskim Calgary. Po rywalizacji za Oceanem Puchar Świata przenosi się na stary kontynent. W nowym roku zaplanowano rywalizację  w lodowych torach Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Zawody Pucharu Świata zakończą się 25 stycznia w Koenigssee, a ich zwieńczeniem będą Zimowe Igrzyska olimpijskie w Soczi. W dotychczas rozegranej rywalizacji mężczyzn w trzech zawodach tryumfowała trójka skeletonistów: Łotysz Martin Dukurs, Rosjanin Aleksandr Trietjakow oraz Amerykanin Mattiew Antoine. Faworytem wydaje się Rosjanin, który jest liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

górny pasek

PIĄTEK – 3 STYCZNIA 2014

11:20 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: ŚLIZG  MĘŻCZYZN – 1. ZJAZD na żywo
Orange Sport

pasek
12:50
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: ŚLIZG  MĘŻCZYZN – 2. ZJAZD na żywo
Orange Sport
górny pasek

About Łukasz Kozłowski