Slalom gigant równoległy ze Sztokholmu w Eurosporcie 1

We wtorkowy wieczór, w stolicy Szwecji rozegrana będzie rywalizacja w slalomie gigancie równoległym. Sztokholm będzie tym samym ostatnim  przystankiem przed Mistrzostwami Świata. Transmisja na antenie Eurosportu 1, oraz w usłudze Eurosport Player. Zawody przez to, że rozgrywane są przy blasku […]

We wtorkowy wieczór, w stolicy Szwecji rozegrana będzie rywalizacja w slalomie gigancie równoległym. Sztokholm będzie tym samym ostatnim  przystankiem przed Mistrzostwami Świata. Transmisja na antenie Eurosportu 1, oraz w usłudze Eurosport Player.

Zawody przez to, że rozgrywane są przy blasku jupiterów, oraz ze względu na to, że rozgrywane są w centrum miasta, przyciągają sporą rzeszę kibiców. Przed rokiem w Sztokholmie najlepszymi okazali się być Marcel Hirscher, oraz Wendy Holdener. Austriak wyprzedził wówczas Andre Myhrera, oraz Stefano Grossa. Szwajcarka zaś, okazała się lepsza od Fridy Hansdotter, a także od Marii Pietily-Holmner. Panowie w tym sezonie mieli już okazję zmierzyć się ze sobą w tej konkurencji. Wtedy, to dość niespodziewanie zwyciężył Cyprien Sarrazin. Obok Francuza na podium ustawili się także Carlo Janka, oraz Kjetil Jansrud. W Alta Badia jeden z gorszych występów zaliczył Marcel Hirscher. Aktualny lider klasyfikacji generalnej uplasował się na osiemnastym miejscu.

pasek2

WTOREK – 31 STYCZNIA 2017

16:45 Puchar Świata, Sztokholm, Szwecja: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

pasek2

About Bartłomiej Rój