Sport w TV: czwartek – 25 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzyń CEV – grupa A: VOLERO ZURICH – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW 14:25 Magazyn BARCA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:25 2.Bundesliga – 19. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzyń CEV – grupa A: VOLERO ZURICH – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW


14:25 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:25 
2.Bundesliga – 19. kolejka: DYNAMO DREZNO – FC ST. PAULI na żywo
Ipla

20:25 
Puchar Francji – 1/16 Finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jan Piasecki

20:30
Jupiler League – 23. kolejka: CLUB BRUGGE – KV OOSTENDE na żywo


20:50 
Puchar Francji – 1/16 Finału: RC STRASBOURG – LOSC LILLE na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

21:25 
Copa del Rey – 1/4 finału: FC BARCELONA – RCD ESPANYOL na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła


05:00 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubaj, ZEA: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:30
PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Abu Dhabi, ZEA: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego USA: I RUNDA na żywo
Ipla


21:00 Six-Day, Berlin, Niemcu: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla|
Komentarz: Adam Probosz – Grzegorz Krejner


12:30 Puchar Świata, Seefeld, Austria: SKOKI na żywo
Eurosport Player


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00 
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:15
Turkish Airlines Euroleague – 20. kolejka: PANATHINAIKOS SUPERFOOF ATENY – ŻALGIRIS KOWNO na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


17:00 Czech Indoor Gala, Ostrawa, Czechy: MITYNG HALOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Tomasz Majewski


05:40 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: TANIEC DOWOLNY PAR SPORTOWYCH  na żywo
*(o 11:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Jacek Tascher – Aleksandra Kauc-Żelichowska

09:45 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Szewczyk – Jacek Tascher


22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


20:40 Pro D2 – 21. kolejka: GRENOBLE FC – USAP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player


16:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa B: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

16:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa C: DINAMO KAZAN – VIZURA RUMA na żywo
Ipla

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz

19:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa A: VOLERO ZURICH – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

20:25 
Liga Mistrzyń CEV – grupa B: IGOR GORGONZOLA NOVARA – AGEL PROSTEJOV na żywo
Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz


20:30 Serie A1 – 14. kolejka: CALZEDONIA VERONA – TAIWAN EXCELLENCE LATINA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Robert Małolepszy – Witold Roman


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Miksta STORM SANDERS/MARC POLMANS – MARIA JOSE MARTINEZ SANCHEZ/MARCELO DEMOLINER  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Debla Mężczyzn: BEN MCLACHLAN/JAN-LENNARD STRUFF – OLIVER MARACH/MATE PAVIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

04:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Kobiet: ELISE MERTENS – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

04:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Miksta: ANDREA SESTINI HLAVACKOVA/EDOUARD ROGER-VASSELIN – JEKATERINA MAKAROWA/BRUNA SOARES na żywo
Ipla

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Mężczyzn: SIMONA HALEP – ANGELIQUE KERBER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Miksta: GABRIELA DABROWSKI/MATE PAVIC – JOHANNA LARSSON/MATWE MIDDELKOOP na żywo
Ipla

09:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Mężczyzn: MARIN CILIC – KYLE EDMUND na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Debla Mężczyzn: JUAN-SEBASTIAN CABAL/ROBERT FARAH – BOB BRYAN/MIKE BRYAN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 
Australian Open, Melbourne, Australia: GRA POJEDYNCZA JUNIORÓW premiera.200
Eurosport PlayerIpla

23:15
Australian Open, Melbourne, Australia: GRA POJEDYNCZA JUNIOREK premiera.200
Eurosport PlayerIpla

inne
10:00 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 11 na żywo


14:10 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 11 na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:05 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam