Sport w TV: czwartek – 27 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1/16 finału: MANCHESTER UNITED FC – CLUB BRUGGE 18:00 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: STUDIO  Studio: Marcin Lepa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1/16 finału: MANCHESTER UNITED FC – CLUB BRUGGE


18:00 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Marcin Lepa – Marek Jóźwiak, Jerzy Engel, Michał Żewłakow, Robert Zieliński
Analiza: Dariusz Wdowczyk – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Przemysław Iwańczyk


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Michał Kornacki

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Czachowski

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Jakub Polkowski

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Bartłomiej Rabij

18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: FC PORTO – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Roman Kołtoń – Artur Wichniarek

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: KAA GENT – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Czachowski

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ISTANBUL BASAKSEHIR FK – SPORTING CP na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: MALMÖ FF – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Jakub Polkowski

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: LASK LINZ – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: RCD ESPANYOL – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Bartłomiej Rabij

20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Szymon Ratajczak

20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY 
CANAL+ Sport HD

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: MANCHESTER UNITED FC – CLUB BRUGGE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Maciej Żurawski

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ARSENAL FC – OLYMPIAKOS SFP na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Dariusz Kubicki

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: AFC AJAX – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Bartłomiej Rabij

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: CELTIC FC – FC KOPENHAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Dariusz Dziekanowski

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SL BENFICA – SZACHTAR DONIECK na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: INTER MEDIOLAN – ŁUDOGOREC RAZGRAD na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Piotr Czachowski

22:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Marcin Lepa – Marek Jóźwiak, Jerzy Engel, Michał Żewłakow, Robert Zieliński
Analiza: Dariusz Wdowczyk – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Przemysław Iwańczyk

23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk


11:50 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport Player

14:50 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport Player


21:35 Magazyn RING TVP SPORT na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


11:45 UAE Tour, ZEA: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


20:00 PGA Tour – The Honda Classic, Palm Beach Gardens, USA: I RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


18:30 Mistrzostwa Świata, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 2: Tomasz Jaroński
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Drejgier


16:00 Tahincioglu Basketball Super League – 20. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA – AFYON BELEDIYESPOR na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:45
 Turkish Airlines Euroliga – 26. kolejka: CSKA MOSKWA – BARCA na żywo
Ipla

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:15 Tahincioglu Basketball Super League – 20. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

19:30 
Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Michałowicz

20:15
Energa Basket Liga – 21. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla


20:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 25. kolejka: HBW BALINGEN-WEILSTETTEN – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Artur Kwiatkowski

22:20 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 25. kolejka: MT MELSUNGEN – BERGISCHER HC 

Komentarz: Mateusz Juza


20:40 Pro D2 – 22. kolejka: GRENOBLE – BIARRITZ na żywo
Eurosport Player


17:30 PlusLiga – 21. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – BKS VISLA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 KRISPOL 1. liga – 24. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – SPS CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


14:00 Players Championship, Southport, Wielka Brytania: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo
*(do 17:30)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:55 Players Championship, Southport, Wielka Brytania: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo
*(do 23:30)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: TOMMY PAUL – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: ADRIAN MANNARINO – GRIGOR DIMITROV na żywo
Polsat Sport HDIpla

05:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: RAFAEL NADAL – MIOMIR KECMANOVIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: ANDREY RUBLEV – DANIEL EVANS na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: SAISAI ZHENG – ARYNA SABALENKA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz – Dawid Celt

14:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 finałuJAN-LENNARD STRUFF – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: SVETLANA KUZNETSOVA – BELINDA BENCIC na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz

16:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 finałuNOVAK DJOKOVIC – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: ONS JABEUR – PETRA KVITOVA na żywo
sport.tvp.pl

18:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: GAEL MONFILS – RICHARD GASQUET na żywo
Ipla

20:00 WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: ASHLEIGH BARTY – GARBINE MUGURUZA na żywo
sport.tvp.pl

23:25 WTA Tour, Doha, Katar: PODSUMOWANIE MECZÓW ĆWIERĆFINAŁOWYCH


00:00 (pt/sob) ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/4 finału: JOHN ISNER – TOMMY PAUL na żywo
Polsat Sport HDIpla


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


19:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki