Sport w TV: czwartek – 29 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa K: FK ASTANA – DYNAMO KIJÓW  Komentarz: Grzegorz Michalewski 17:00 Liga Europy UEFA – 5. kolejka: STUDIO  Studio: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


16:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa K: FK ASTANA – DYNAMO KIJÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

17:00 Liga Europy UEFA – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Tomasz Smokowski – Dariusz Wdowczyk, Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski
Analiza: Marcin Lepa – Jacek Zieliński
Przegląd Prasy/ TT: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Ciekawostki: Przemysław Iwańczyk

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Gabriel Rogaczewski

18:10 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

18:10 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

18:10 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Hajto

18:10
 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Milko

18:30
Magazyn KRONIKI LA LIGA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa F: AC MILAN – F91 DUDELANGE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński

18:45 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa C: GIRONDINS BORDEAUX – FK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Zawacki – Jacek Ziober

18:45 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa D: FENERBAHCE SK – DINAMO ZAGRZEB na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

18:45 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa E: FC VORSKLA POLTAVA – ARSENAL LONDYN na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

18:45 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa B: RED BULL SALZBURG – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Hajto

18:45
 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa A: BAYER 04 LEVERKUSEN – PFK ŁUDOGOREC 1945 na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Milko

19:00
Magazyn BUNDESLIGA WEEKLY 
Ipla

19:30
Magazyn BUNDESLIGA SPECIAL SHOW 
Ipla

20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa J: STANDARD LIEGE – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Andrzej Niedzielan (z Liege)

20:50
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa G: RANGERS FC – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Koźmiński

20:50 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa L: CHELSEA FC – PAOK FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek

20:50 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa H: EINTRACHT FRANKFURT – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz

20:50 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa I: MALMO FF – KRC GENK na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:50 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa H: APOLLON LIMASSOL – LAZIO RZYM na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Jastrzębski

22:50 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Tomasz Smokowski – Dariusz Wdowczyk, Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski
Analiza: Marcin Lepa – Jacek Zieliński
Przegląd Prasy/ TT: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Ciekawostki: Przemysław Iwańczyk


23:30
Magazyn LIGI EUROPY UEFA na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski


20:45 
Bilardowa Ekstraklasa – Finał: ??? – ??? 



03:30 PGA European Tour – Australian PGA Championship, Queensland, Australia: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:30 PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: I RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: FLORIDA PANTHERS – ANAHEIM DUCKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

19:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński

20:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: HOLANDIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź

20:00 
Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Michałowicz

20:10 
Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: WŁOCHY – LITWA na żywo
*(o 00:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz


20:50
Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – grupa B: FRANCJA – ROSJA na żywo
*(o 22:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Maciej Iwański


17:00 
Liga SEHA – 9. kolejka: HC VOJVODINA NOWY SAD – HC METALURG AD SKOPJE na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski

19:00 DKB Handball Bundesliga – 15. kolejka: SC MAGDEBURG – FRISCH AUF GÖPPINGEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

19:55 
EHF Liga Mistrzów – 10. kolejka, grupa D: WACKER THUN – DINAMO BUKARESZT na żywo
Ipla


20:35 Pro D2 – 13. kolejka: MONT-DE-MARSAN – BRIVE na żywo
Eurosport Player


17:00 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Rzeszów – grupa B: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – TRENTINO VOLLEY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz (z Rzeszowa)

17:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Płock – grupa A: FAKIEŁ NOWY URENGOJ – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Płocka)

19:00 
PlusLiga – 1. kolejka: STOCZNIA SZCZECIN – TREFL GDAŃSK na żywo
Ipla

20:00 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Płock – grupa A: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZENIT KAZAŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Płocka)

20:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Rzeszów – grupa B: KHATAM ARDAKAN – SADA CRUZEIRO na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz (z Rzeszowa)

22:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:50 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie    

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki