Sport w TV: czwartek – 3 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn FUTBOL LATINO 11:30 Magazyn FIFA FOOTBALL  14:55 Premier Liga – 18. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn FUTBOL LATINO premiera.200


11:30
 Magazyn FIFA FOOTBALL
 premiera.200


14:55 Premier Liga – 18. kolejka: AMKAR PERM – CSKA MOSKWA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:00
Puchar Belgii – 1/8 Finału: WESTERLO – ANTWERP premiera.200
Sportklub

18:00 Liga BBVA – 13. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

20:40 
Magazyn BARCA TV premiera.200

TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:55 
Ligue 1 – 16. kolejka: STADE RENNES – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

20:55
Sky BET Championship – 19. kolejka: READING FC – QUEENS PARK RANGERS na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz


21:55 Puchar Króla – 1/16 Finału: UD LAS PALMAS – REAL SOCIEDAD na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

biathlon
17:00 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:15 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: BIEG INDYWIDUALNY KOBIET na żywo
Polsat Sport NewsIplaEurosport 1 HDEurosport Player

bilard
17:00 Magazyn WORLD CUP OF POOL premiera.200
Sportklub

golf
09:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: I RUNDA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD

judo
02:45
Grand Prix, Czedżu, Korea Południowa: DZIEŃ 2 premiera.200
Sportklub

koszykówka mężczyzn
18:35 Turkish Airlines Euroliga – grupa A: REAL MADRYT – FENERBAHCE SK na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD

piłka ręczna
20:00 Magazyn POLSKA 2016 na-żywo
Polsat Sport News

piłka ręczna mężczyzn
01:00 Handball Bundesliga – 16. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – RHEIN-NECKAR LÖWEN premiera.200
Sportklub

poker
23:30 Magazyn WPT SERIES 12  premiera.200
Sportklub

rugby
19:00 Pro D2 – 11. kolejka: LOU RUGBY LYON – BAYONNE na żywo
Eurosport Player

siatkówka mężczyzn
18:00 Liga Mistrzów – grupa E: DUKLA LIBEREC – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

18:00 
Liga Mistrzów – grupa F: ACH VOLLEY LJUBLIANA – LOTOS TREFL GDAŃSK na-żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 
Liga Mistrzów – grupa F: MODENA VOLLEY – VOJVODINA NS SEME NOVI SAD na-żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Liga Mistrzów – grupa D: HYPO TIROL INNSBRUCK – BUDVANSKA RIVIJERA BUDVA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


23:00 Liga Mistrzów – grupa G: DRAGONS LUGANO – TOMIS CONSTANTA premiera.200
Polsat Sport NewsIpla

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport Player

20:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport Player

sporty motorowe
20:30 Magazyn INSIDE GRAND PRIX premiera
Sportklub

21:00 Magazyn MOBIL 1 THE GRID premiera
Sportklub

tenis
08:00 International Premier Tennis League: PHILIPPINE MAVERICKS – OUE SINGAPORE SLAMMERS na żywo
Supertennis HDEurosport DE

11:30 
International Premier Tennis League: OBI UAE ROYALS – JAPAN WARRIORS  na żywo
Supertennis HDEurosport DE

tenis stołowy
18:00 Superliga – 9. kolejka: MORLINY OSTRÓDA – KU AZS POLITECHNIKA RZESZÓW na żywo
Sportklub

inne
22:30 Magazyn ZWARCIE premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA