Sport w TV: czwartek – 3 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa D: SL BENFICA – LECH POZNAŃ 17:50 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: GKS TYCHY – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa D: SL BENFICA – LECH POZNAŃ


17:50 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: GKS TYCHY – WIDZEW ŁÓDŹ

Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Michał Kornacki

18:15 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa J: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa L: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa K: WSTĘP DO MECZU 


18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa H: LILLE OSC – AC SPARTA PRAGA


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa H: AC MILAN – CELTIC FC

Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa J: LASK LINZ – TOTTENHAM HOTSPUR FC

Komentarz: Tomasz Zieliński

18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa L: CRVENA ZVEZDA BELGRAD – TSG 1899 HOFFENHEIM


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa K: FEYENOORD – DINAMO ZAGRZEB


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa G: AEK ATENY – SC BRAGA


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa J: ROYAL ANTWERP FC – ŁUDOGOREC RAZGRAD


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa K: CSKA MOSKWAWOLFSBERGER AC


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa G: ZORIA ŁUGAŃSK – LEICESTER CITY FC


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa L: KAA GENT – SLOVAN LIBEREC


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa I: QARABAG AGDAM – MACCABI TEL AWIW


18:45 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa I: SIVASSPOR – VILLARREAL CF


19:00 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa D: STUDIO 
*(również o 23:00)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Maciej Żurawski

19:40 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa D: STUDIO 
*(o 20:40 na TVP 2 HD, również o 21:45 i 22:55)

Studio: Mateusz Borek – Sebastian Mila, Robert Podoliński
Reporter: Oswald Rodrigo Pereira


20:00 Magazyn LIGA GRA 

Studio: Paweł Grabowski – Michał Żewłakow

20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Redakcja: Michał Kołodziejczyk

20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa D: SL BENFICA – LECH POZNAŃ 

Komentarz w TVP 2: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa D: RANGERS FC – STANDARD LIEGE 


20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa F: AZ ALKMAAR – SSC NAPOLI 

Komentarz w PSP 3: Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Tomalski

20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa C: OGC NICE – BAYER 04 LEVERKUSEN 


20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa E: GRANADA CF – PSV EINDHOVEN 


20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa A: AS ROMA – BSC YOUNG BOYS 


20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa A: CFR CLUJ – CSKA SOFIA 


20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa B: MOLDE FK – DUNDALK FC 


20:50 
Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa B: ARSENAL LONDYN – RAPID WIEDEŃ 


20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa C: SLAVIA PRAGA – HAPOEL BEER SZEWA 


20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa E: OMONIA NIKOZJA – PAOK SALONIKI 


20:50 Liga Europy UEFA – 5. kolejka, grupa F: REAL SOCIEDAD – HNK RIJEKA 


23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA 



13:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza

16:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI KOBIET
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Michał Kornacki


18:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 3 



10:00 PGA European Tour – South African Open, Sun City, RPA: I RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

20:00 PGA Tour – Mayakoba Golf Classic, Playa del Carmen, Meksyk: I RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


17:30 Energa Basket Liga – 15. kolejka: ZASTAL ENEA BC ZIELONA GÓRA – PSZCZÓŁKA START LUBLIN


18:30 Liga ACB – 8. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – MORABANC ANDORRA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś


17:50 Mistrzostwa Europy, Kolding, Dania – faza grupowa, grupa D: RUMUNIA – NIEMCY na żywo
Eurosport Player

18:05 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – faza grupowa, grupa B: ROSJA – HISZPANIA na żywo
Eurosport Player

20:15 Mistrzostwa Europy, Kolding, Dania – faza grupowa, grupa D: NORWEGIA – POLSKA na żywo
Eurosport Player

20:20 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – faza grupowa, grupa B: SZWECJA – CZECHY na żywo
Eurosport Player


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: HC MESHOV BREST – ELVERUM
Eurosport Player

18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: HC MOTOR – RK CELJE PIVOVARNA LASKO
Eurosport Player

18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: SG FLENSBURG-HANDEWITT – MOL-PICK SZEGED 
Eurosport Player


20:30 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa A: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – SAVINO DEL BENE SCANDICCI 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski

23:30 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa A: UNET E-WORK BUSTO ARSIZO – SSC PAMBERG SCHWERIN 



17:30 PlusLiga – 8. kolejka: MKS BĘDZIN – CERRAD CZARNI RADOM
Polsat Sport HD

20:30 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa E: VFB FRIEDRICHSCHAFEN – TRENTINO ITAS


23:00 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa E: LOKOMOTIW NOWOSYBIRSK – CEZ KARLOVARSKO 



13:45 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 11
*(do 17:30)


20:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 11
*(od 22:15 w Eurosport 1 HD, do 23:30)



20:15 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Justyna Kostyra, Łukasz Jurkowski – Michał Cieślak, Taylor Mabika, Michał Kita


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


12:00 Przegląd Sportowy: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Polsat Sport HD

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart