Sport w TV: czwartek – 4 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:45 Copa Libertadores – 1/4 finału: SE PALMEIRAS – CSD COLO-COLO  Komentarz: Bartłomiej Rabij 17:00 Liga Europy UEFA – 2. kolejka: STUDIO  Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


02:45 Copa Libertadores – 1/4 finału: SE PALMEIRAS – CSD COLO-COLO na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

17:00 Liga Europy UEFA – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Wdowczyk, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek
Analiza: Marcin Lepa – Goncalo Feio
Balkon: Przemysław Iwańczyk


18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:10 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

18:10 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Zawacki

18:10 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

18:10 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

18:10
 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

18:30
Magazyn KRONIKI LA LIGA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski

18:45 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa F: AC MILAN – OLYMPIACOS SFP na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Paweł Golański (z Mediolanu)

18:45 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa E: QARABAG FK – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

18:45 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: ANDERLECHT BRUKSELA – DINAMO ZAGRZEB na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Zawacki

18:45 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa A: BAYER 04 LEVERKUSEN – AEK LARNACA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

18:45 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: ZENIT SANKT PETERSBURG – SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

18:45
 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: FENERBAHCE STAMBUŁ – SPARTAK TRNAVA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

20:00
Magazyn BUNDESLIGA WEEKLY 
Ipla

20:50 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa L: CHELSEA FC – MOL VIDI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau

20:50
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa J: STANDARD LIEGE – AKHISAR BELEDIYESPOR na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Koźmiński

20:50 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa G: GLASGOW RANGERS FC – SK RAPID WIEDEŃ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

20:50 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa H: EINTRACHT FRANKFURT – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Hajto

20:50 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa K: FK JABLONEC – DYNAMO KIJÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Marcin Kalita

20:50 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa G: SPARTAK MOSKWA – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński

22:50 
Liga Europy UEFA – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Wdowczyk, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek
Analiza: Marcin Lepa – Goncalo Feio
Balkon: Przemysław Iwańczyk

23:30
Magazyn LIGI EUROPY UEFA na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Roman Kołtoń


09:00 Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku, Sentosa, Singapur: I RUNDA na żywo
Eurosport Player

14:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, Carnoustie, Szkocja: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


15:40 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: PODSUMOWANIE 
TVP Sport HD


18:00 Basket Liga Kobiet – 1. kolejka: ARKA GDYNIA – PGE MKK SIEDLCE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


20:00 Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD


17:55 Puchar Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


20:35 Pro D2 – 7. kolejka: BÉZIERS – OYONNAX na żywo
Eurosport Player


20:00 Unibet World Grand Prix, Dublin, Irlandia: DZIEŃ 5 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


01:00 Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: MEKSYK – NIEMCY 
Ipla

06:30 Mistrzostwa Świata, Hamamatsu, Japonia – grupa D: SERBIA – PORTORYKO na żywo
Ipla


06:30 Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: HOLANDIA – MEKSYK na żywo
Ipla

09:10 Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: KAMERUN – ARGENTYNA na żywo
Ipla

09:10
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: KUBA – TURCJA na żywo
Ipla

12:10
Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: ROSJA – USA na żywo
Ipla

12:10
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: WŁOCHY – CHINY na żywo
Ipla

14:00 
Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: TRYNIDAD I TOBAGO – KOREA POŁUDNIOWA 
Ipla

16:30
Mistrzostwa Świata, Hamamatsu, Japonia – grupa D: DOMINIKANA – KENIA 
Ipla

16:30
Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: TAJLANDIA – AZERBEJDŻAN 
Ipla

19:00
Mistrzostwa Świata, Hamamatsu, Japonia – grupa D: BRAZYLIA – KAZACHSTAN 
Ipla

21:10
Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: NIEMCY – JAPONIA 
Ipla

23:10
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: BUŁGARIA – KANADA 
Ipla


18:30 1. Liga – 2. kolejka: KPS KIELCE – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:55 European Masters, Lommel, Belgia: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:55 
European Masters, Lommel, Belgia: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla



05:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 2. runda: JAN-LENNARD STRUFF – JEREMY CHARDY na żywo
Polsat Sport HDIpla

06:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 3. runda: JULIA GOERGES – NAOMI OSAKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – ALEX DE MINAUR na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 3. runda: ANGELIQUE KERBER – SHUAI ZHANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 2. runda: FRANCES TIAFOE – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 3. runda: ANETT KONTAVEIT – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 2. runda: RICHARD GASQUET – KICK KYRGIOS na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:30 ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 2. runda: NIKOLOZ BASILASHVILI – FERNANDO VERDASCO na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 3. runda: KAROLINA PLISKOVA – QIANG WANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 2. runda: MALEK JAZIRI – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:10 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 3. runda: PODSUMOWANIE 
TVP Sport HD


22:00 Magazyn GP CONFIDENTAL 
Ipla

22:45 
Magazyn #ELEVENF1 
Ipla


20:00 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Joanna Cedrych

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki