Sport w TV: niedziela – 1 marca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga – 26. kolejka: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA 00:15 Magazyn BUNDESLIGA+  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Ireneusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga – 26. kolejka: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA


00:15 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Ireneusz Mamrot, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski

11:25 Magazyn LA LIGA+ 


11:55 La Liga – 26. kolejka: SEVILLA FC – CA OSASUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

12:10 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Adam Westfal, Piotr Domagała

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: KORONA KIELCE – LECHIA GDAŃSK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

12:30 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: OLIMPIA GRUDZIĄDZ – PGE FKS STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Grudziądza)
Reporter: Grzegorz Michalewski

13:00
II Liga – 21. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – OLIMPIA ELBLĄG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański (z Łodzi)
Reporter: Mariusz Jankowski

13:25 Bundesliga – 24. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

13:55 La Liga – 26. kolejka: ATHLETIC BILBAO – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Adam Zakrzewski

14:25 Eredivisie – 25. kolejka: PSV EINDHOVEN – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

14:25 1. Liga – 23. kolejka: 1. FC SLOVÁCKO – SK SLAVIA PRAHA
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: ARKA GDYNIA – ŁKS ŁÓDŹ
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

14:55 Premier League – 28. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 26. kolejka: US LECCE – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:20 Bundesliga – 24. kolejka: RB LIPSK – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 La Liga – 26. kolejka: RCD ESPANYOL – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

16:55 Tipico Bundesliga – 21. kolejka: RHEINDORF ALTACH – RED BULL SALZBURG
 

Komentarz: Piotr Glamowski – Adam Zakrzewski

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Filip Surma (z Lubina)
Reporter: Piotr Bugajny

17:00
EFL Cup – finał: STUDIO 
Ipla
Studio: Marcin Gazda – Jarosław Koliński, Michał Zachodny

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

17:25 EFL Cup – finał: ASTON VILLA FC – MANCHESTER CITY FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Londynu)

17:55 Serie A – 26. kolejka: CAGLIARI CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

18:25 La Liga – 26. kolejka: RCD MALLORCA – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Marcin Baszczyński, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

19:45 La Liga – 26. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 20:15 również w Canal+)
Ipla
Studio w Eleven Sports 1: Marcin Gazda – Paweł Wilkowicz, Piotr Urban 
Studio w Eleven Sports 1: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Łukasz Wiśniowski (z Madrytu)
Studio w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski, Jan Urban (z Madrytu)
Reporter w Canal+: Maja Strzelczyk

19:55 Eredivisie – 25. kolejka: AFC AJAX – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

20:55 La Liga – 26. kolejka: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak (z Madrytu)
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała 
(z Madrytu)

23:00 La Liga – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio w Eleven Sports 1: Marcin Gazda – Paweł Wilkowicz, Piotr Urban 
Studio w Eleven Sports 1: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Łukasz Wiśniowski (z Madrytu)
Studio w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski, Jan Urban (z Madrytu)
Reporter w Canal+: Maja Strzelczyk

23:00 Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Adam Marchliński, Tomasz Lipiński

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Marcin Gazda


10:25 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
12:25 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


07:55 Ski Classics – Bieg Wazów, Saalen – Mora, Szwecja: BIEG NA 90 KM na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner – Paweł Klisz

10:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:15 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:05 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Ipla

13:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 16:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla

14:30 
Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


03:00 Gala Boksu, Frisco, USA: MIKEY GARCIA – JESSIE VARGAS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Proksa


03:00 Wyścig dookoła Tajwanu, Tajwan: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:15 Drome Classic, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

15:15 Kuurne-Bruksela-Kuurne, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:50 Mistrzostwa Świata, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player

13:50 Mistrzostwa Świata, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 5 na żywo
*(o 23:35  w TVP Sport HD, o 00:05  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Playersport.tvp.plIpla
Komentarz w Eurosport 2: Tomasz Jaroński – Grzegorz Krejner
Komentarz na sport.tvp.pl: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Drejgier


08:50 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:35 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:30 NBA: BOSTON CELTICS – HOUSTON ROCKETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 21. kolejka: ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Piotr Wesołowicz

15:30
easyCredit BBL – 21. kolejka: ALBA BERLIN – BROSE BAMBERG na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:30 Energa Basket Liga – 21. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – HYDROTRUCK RADOM na żywo
Ipla

18:15 Liga ACB – 22. kolejka: UNICAJA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas

21:30 VTB United League: PARMA BASKET PERM – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA 
Eurosport PlayerIpla

23:00 Tahincioglu Basketball Super League – 21. kolejka: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLL – BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA 


18:00 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Sebastian Chmara (z Torunia)
Reporterzy: Aleksander Dzięciołowski, Szymon Borczuch


13:00 Mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim, Hamar, Norwegia: ZAWODY 
*(od 15:30 w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


09:30 Puchar Świata, Hinterstoder, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:45 Puchar Świata, Hinterstoder, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:10 Puchar Świata, La Thuile, Włochy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:20 Puchar Świata, La Thuile, Włochy: ZJAZD DO KOMBINACJI KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:35 Puchar Świata, Hinterstoder, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
*(o 13:25  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

14:15 Puchar Świata, La Thuile, Włochy: SLALOM DO KOMBINACJI KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


08:20 Puchar Świata, Almaty, Kazachstan: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH 
Eurosport Player


12:35 PGNiG Superliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams (z Puław)
Reporter: Sylwia Michałowska

12:55 PGNiG Superliga – 23. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Puław)

13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 25. kolejka: FRISCH AUF! GÖPPINGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski


14:20 Pro D2 – 22. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – NEVERS na żywo
Eurosport Player


23:05 Puchar Świata, Koenigssee, Niemcy: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:35 Puchar Świata, Koenigssee, Niemcy: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Magazyn 7. STREFA 

Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Mirek, Joanna Kaczor-Bednarska, Kamil Drąg


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 22. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 22. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 22. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:55 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

15:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO 
*(od 15:15 również w TVP 1 HD, od 15:20 także w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Kłusek, Mateusz Leleń, Krzysztof Miklas
Reporterzy w TVP: Sebastian Parfjanowicz, Aleksandra Rajewska
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk


15:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


17:20 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Kłusek, Mateusz Leleń, Krzysztof Miklas
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP : Sebastian Parfjanowicz, Aleksandra Rajewska


11:00 Mistrzostwa Polski, Lublin: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
sport.tvp.pl

14:00 Players Championship, Southport, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(o 19:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

19:55 Players Championship, Southport, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 23:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00 Mistrzostwa Polski, Lublin: MECZ FINAŁOWY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Ebert – Grzegorz Biernacki


18:50 Puchar Świata, Blue Mountain, Kanada: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport PlayerIpla


00:00 UFC Fight Night, Norfolk, USA: MARCIN TYBURA – SERGEY SPIVAK na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:00 UFC Fight Night, Norfolk, USA: JOSEPH BENAVIDEZ – DEIVESON FIGUEIREDO na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:20 Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław: PISTOLET DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka, Renata Mauer-Różańska

15:50 Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław: KARABIN DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka, Renata Mauer-Różańska
17:20 Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław: PISTOLET DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka, Renata Mauer-Różańska

18:50 Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław: KARABIN DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka, Renata Mauer-Różańska


01:00 WTA Tour, Acapulco, Meksyk – finał: LEYLAH FERNANDEZ – HEATHER WATSON na żywo
sport.tvp.pl

04:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – finał: RAFAEL NADAL – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla


01:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE na żywo
*(o 04:20  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

03:00 Mistrzostwa Świata Supersport, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

04:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

13:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
*(2 marca o 15:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(2 marca o 16:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(2 marca o 16:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(2 marca o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


18:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki