Sport w TV: niedziela – 10 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 15:40 Mecz Towarzyski: STUDIO  Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Marek Jóźwiak 15:55 Mecz Towarzyski: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

15:40 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Marek Jóźwiak

15:55 Mecz Towarzyski: BRAZYLIA – AUSTRIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Andrzej Strejlau

20:25
La Liga2 – play-off: SPORTING GIJON – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

21:25 Lotto Ekstraklasa: NAJ, NAJ premiera.200
CANAL+ Sport HD


02:30 Gala Boksu, Las Vegas, USA: TERENCE CRAWFORD – JEFF HORN na żywo
Ipla

04:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: LEO SANTA CRUZ – ABNER MARES na żywo
CANAL+ Sport HD


11:30 PGA European Tour – Shot Clock Masters, Atzenbrugg, Austria: FINAŁ na żywo


19:00 
PGA Tour – FedEx St. Jude Classic, Memphis, USA: FINAŁ na żywo


13:00 Memoriał Macieja Frankiewicza, Poznań, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi
Reporter: Anna Kozińska


10:30 Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

13:00 
Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia: FINAŁY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


13:30 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 7 na żywo
Eurosport PlayerIpla


16:00 Diamentowa Liga, Sztokholm, Szwecja: MITYNG na żywo
Ipla


09:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii: OSS18 SASSARI – ARGENTIERA 1 na żywo
CANAL+ Sport HD

12:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii: OSS20 SASSARI – ARGENTIERA 2 na żywo
CANAL+ Sport HD

22:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD

22:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200
CANAL+ Sport HD


01:55 Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – WALIA na żywo
CANAL+ Sport HD


01:00 
Liga Narodów – 8. kolejka: KANADA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00
 
Liga Narodów – 9. kolejka: BUŁGARIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla


07:30 
Liga Narodów – 9. kolejka: JAPONIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:20 Liga Narodów – 9. kolejka: CHINY – BRAZYLIA na żywo
Ipla

15:50
 
Liga Narodów – 9. kolejka: ROSJA – IRAN na żywo
Ipla

17:50
 Liga Narodów – 9. kolejka: FRANCJA – SERBIA na żywo
Ipla

19:00 Liga Narodów – 9. kolejka: AUSTRALIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:00 
Liga Narodów – 9. kolejka: KANADA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:07
 
Liga Narodów – 9. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – ARGENTYNA premiera.200 
Ipla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


18:30 FIA World Rallycross Championship, Hell, Norwegia: WYŚCIGI premiera.200 
Ipla


04:00 UFC 225: ROBERT WHITTAKER – YOEL ROMERO na żywo
Ipla


11:30 French Open, Paryż, Francja – Finał Debla Kobiet: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30 ATP Challenger, Poznań, Polska – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:45 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – Finał Mężczyzn: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00 ENEA 5150 Warsaw Triathlon, Warszawa: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

09:35
ENEA 5150 Warsaw Triathlon, Warszawa: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

12:30 
ENEA 5150 Warsaw Triathlon, Warszawa: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

14:35
 ENEA 5150 Warsaw Triathlon, Warszawa: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

18:00
 
ENEA 5150 Warsaw Triathlon, Warszawa: RELACJA na żywo
TVP Sport HD


11:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Brno, Czechy: SUPERSPORT na żywo
Eurosport PlayerIpla


16:15 Mistrzostwa Świata Superbike, Brno, Czechy: WYŚCIG 2 premiera.200
Eurosport PlayerIpla

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Saint Jean d’Angely , Francja: WYŚCIG 1 MX1 na żywo
*(o 19:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Saint Jean d’Angely , Francja:: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 19:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Saint Jean d’Angely , Francja:: WYŚCIG 2 MX1 na żywo
*(o 20:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Saint Jean d’Angely , Francja:: WYŚCIG 2 MXna żywo
*(o 21:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


18:00 Formuła E – Zurich ePrix: WYŚCIG  na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:30 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla


19:10
 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

22:15
 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla


14:30 NICE 1.Liga Żużlowa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 NICE 1.Liga Żużlowa – 8. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: GET WELL TORUŃ – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA  na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
09:50 
Studio TVP Sport: ZAPOWIEDŹ WYDARZEŃ WEEKENDU na żywo
*(również o 12:35, 18:40)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam