Sport w TV: niedziela – 10 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 12. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY FC 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Aleksandar […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 12. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY FC


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Aleksandar Vuković

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga Santander – 13. kolejka: RCD MALLORCA – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:10 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Reporter: Adam Westfal

12:15
Eredivisie – 13. kolejka: AFC AJAX – FC UTRECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

12:25 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Lubina)

12:25 Serie A – 12. kolejka: CAGLIARI CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Piotr Przybysz – Janusz Kudyba (z Głogowa)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:40 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Piotr Przybysz – Janusz Kudyba (z Głogowa)

12:55
FA Cup – 1. runda: DOVER ATHLETIC FC – SOUTHEND UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:00 II Liga – 17. kolejka: ZNICZ PRUSZKÓW – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański (z Pruszkowa)

13:25 Bundesliga – 11. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

13:55 LaLiga Santander – 13. kolejka: ATHLETIC BILBAO – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Tomasz Lipiński

14:25 Eredivisie – 13. kolejka: WILLEM II – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

14:30 
Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

14:30 
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Dominik Mucha, Antoni Partum

14:40 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

14:55 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: LECH POZNAŃ – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Poznania)

14:55 Premier League – 12. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – ASTON VILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:55 
Serie A – 11. kolejka: UC SAMPDORIA – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

14:55 Serie A – 11. kolejka: SS LAZIO – US LECCE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 11. kolejka: UDINESE CALCIO – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mikołaj Kruk

15:20 Bundesliga – 11. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 
La Liga – 13. kolejka: ATLETICO MADRYT – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:40 
Eredivisie – 13. kolejka: FEYENOORD – RKC WAALWIJK na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55 Tipico Bundesliga – 14. kolejka: WOLFSBERGER AC – FC SALZBURG na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Adam Zakrzewski

17:00 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Michał Wodziński (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

17:00 
Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

17:00 
Bundesliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

17:25 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: LECHIA GDAŃSK – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Gdańska)

17:25 Premier League – 12. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:55 Bundesliga – 11. kolejka: SC FREIBURG – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:55 Serie A – 12. kolejka: PARMA CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 LaLiga – 13. kolejka: GETAFE CF – CA OSASUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Radosław Majdan, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

19:30 
Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:00 
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:25
Mistrzostwa Świata U-17, Vitoria, Brazylia – 1/4 finału: HOLANDIA – PARAGWAJ na żywo
sport.tvp.pl

20:40 Serie A TIM – 12. kolejka: JUVENTUS FC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica (z Turynu)

20:55 LaLiga Santander – 13. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

21:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD

22:45 
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Bartosz Gleń, Leszek Orłowski, Żelisław Żyżyński

23:50 Mistrzostwa Świata U-17, Vitoria, Brazylia – 1/4 finału: KOREA POŁUDNIOWA – MEKSYK na żywo
sport.tvp.pl


06:00 BWF World Tour, Fuzhou, Chiny: ZAWODY 
*(do 11:00)
Ipla


08:30 CS: GO – IEM Masters Pekin-Haidian, Pekin, Chiny: DZIEŃ 4 
sport.tvp.pl


09:30 PGA European Tour -Turkish Airlines Open, Belek, Turcja: FINAŁ 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – Charles Schwab Cup Championship, Phoenix, USA: FINAŁ 


01:00 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – CHICAGO BLACKHAWK 
sport.tvp.pl

12:45 
Turniej EIHC, Gdańsk: POLSKA – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:40 Mistrzostwa Europy, Silvelle, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:10 
Mistrzostwa Europy, Silvelle, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:25 Puchar Świata, Glasgow, Wielka Brytania:DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:55 Serie A – 8. kolejka: BRESCIA – VARESE 
Eurosport Player

12:30 
Liga ACB – 8. kolejka: MONBUS OBRADOIRO – KIROLBET BASKONIA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:55 
Serie A – 8. kolejka: ACQUA S.BERNARDO CANTÙ – VIRTUS ROMA 
Eurosport Player

17:25 
Serie A – 8. kolejka: PALLACANESTRO TRIESTE – HAPPY CASA BRINDISI 
Eurosport Player

17:30 
Energa Basket Liga – 7. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KING SZCZECIN 
Polsat Sport HD

17:55 
Serie A – 8. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – TREVISO 
Eurosport Player

18:30 
Liga ACB – 8. kolejka: REAL MADRYT – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak

18:55 
Serie A – 8. kolejka: VANOLI CREMONA – POMPEA FORTITUDO BOLOGNA 
Eurosport Player

20:40 
Tahincioglu Basketball Super League – 7. kolejka: ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI – TEKSÜT BANDIRMA BK 

Komentarz: Jakub Ryś

20:40 
Serie A – 8. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI 
Eurosport Player

21:30 
NBA: MINNESOTA TIMBERWOLVES – DENVER NUGGETS 
*(od 23:00 również w Canal+ Sport 2 HD)

Komentarz: Michał Łopaciński – Radosław Hyży


15:35 PGNiG Superliga – 10. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:55 
PGNiG Superliga – 10. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – KS AZOTY-PUŁAWY 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Michał Matysik

17:30 
Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, grupa D: CZECHOWSKIE NIEDŹWIEDZIE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński

20:30 
Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, grupa A: AALBORG HANDBOLD – BARCA LASSA

Komentarz: Szymon Ratajczyk – Piotr Smolarczyk


14:15 Pro D2 – 10. kolejka: COLOMIERS – CARCASSONNE 
Eurosport Player


14:45 Plusliga – 4. kolejka: MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 4. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – MKS BĘDZIN


20:30 
Plusliga – 4. kolejka: BKS VISTA BYDGOSZCZ – PGE SKRA BEŁCHATÓW



13:45 
Champion of Champions, Coventry, Anglia: MECZ FINAŁOWY 
sport.tvp.pl

19:50 
Champion of Champions, Coventry, Anglia: MECZ FINAŁOWY 
sport.tvp.pl

22:10 
Champion of Champions, Coventry, Anglia: MECZ FINAŁOWY 
sport.tvp.pl


13:00 ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz deblowy: RAM/SALISBURY – KLAASEN/VENUS 


15:00 
ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz singlowy: NOVAK DJOKOVIC – MATTEO BERRETTINI 


19:00
 ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz deblowy: KUBOT/MELO – DODIG/POLASEK 


21:00 
ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz singlowy: ROGER FEDERER – DOMINIC THIEM 


05:00 Drużynowy Puchar Świata, Tokio, Japonia: FINAŁY 
Eurosport Player

11:00
Drużynowy Puchar Świata, Tokio, Japonia: FINAŁY 
Eurosport Player

16:00
LOTTO Superliga – 8. kolejka: PKS KOLPING FRAC JAROSŁAW – DOJLIDY BIAŁYSTOK 


04:55 FIA World Endurance Championship – 4 Hours of Shanghai: WYŚCIG 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00 Mistrzostwa Świata – Sambo, Seul, Korea Południowa: DZIEŃ 3 
Eurosport PlayerIpla

10:00 Mistrzostwa Świata – Sambo, Seul, Korea Południowa: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki