Sport w TV: niedziela – 10 maja 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  12:10 1. Liga Polska – 29. kolejka: WSTĘP DO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120

12:10 1. Liga Polska – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Katowic)

12:25 1. Liga Polska – 29. kolejka: GKS KATOWICE – OLIMPIA GRUDZIĄDZ na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Katowic)

14:25 Eredevisie – 33. kolejka: AFC AJAX – SC CAMBUUR na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

14:25 Premier League  – 36. kolejka: MANCHESTER CITY – QUEENS PARK RANGERS na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:00 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Murawski

15:25 
Bundesliga – 32. kolejka: SC PADERBORN 07 – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Murawski

15:25
T-Mobile Ekstraklasa, grupa spadkowa – 1. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Adam Westfal, Michał Wodziński


16:55 
Premier League  – 36. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:25
Bundesliga – 32. kolejka: FC KÖLN – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Dariusz Pasieka

17:30 
Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn

17:55 
T-Mobile Ekstraklasa, grupa spadkowa – 1. kolejka: CRACOVIA – PGE GKS BEŁCHATÓW na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński


17:55 
Primeira Liga – 32. kolejka: GD ESTORIL-PRAIA – SPORTING CP na żywo
Sportklub

18:45
Mistrzostwa Europy U17, Stara Zagora, Bułgaria: HOLANDIA – ANGLIA na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Rafał Sak – Maciej Terlecki

19:30
Bundesliga: SKRÓTY MECZÓW premiera.200
Eurosport 2 HD

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Łukasz Trałka, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski

20:10 
Primeira Liga – 32. kolejka: FC PORTO – GIL VICENTE FC na żywo
Sportklub

20:40 
Serie A – 35. kolejka: SS LAZIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Filip Surma

20:55 
Liga BBVA – 36. kolejka: CELTA VIGO – SEVILLA FC na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski

21:30 
Eredevisie – 33. kolejka: PSV EINDHOVEN – HERACLES ALMELO premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Feddek

23:00
Major League Soccer – 11. kolejka: TORONTO FC – HOUSTON DYNAMO na żywo
Eurosport HD

23:00
Premier Liha – 23. kolejka: METALURG DONIECK – DYNAMO KIJÓW premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

23:00
Magazyn SPORT+ premiera.200
Canal+ Family HD

boks
03:00 Gala, Houston, USA: SAUL ALVAREZ – JAMES KIRKLAND na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkiń

futsal
14:55 Puchar Polski – Finał: ??? – ??? na żywo
Orange sport
Komentarz: Dominik Guziak (z Chojnic)

golf
10:00
PGA European Tour, AfrAsia Bank Mauritius Open, Mauritius: FINAŁ na żywo
Canal+ Family 2 HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
16:10 Mistrzostwa Świata Elity, Praga, Czechy – Grupa A: NIEMCY – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Dariusz Szpakowski

20:10
 Mistrzostwa Świata Elity, Ostrawa, Czechy – Grupa B: SŁOWACJA – ROSJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek

judo
14:00
Grand Prix 2015, Baku, Azerbejdżan: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub

kolarstwo szosowe
09:30
Wyścig Dookoła Azerbejdżanu: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Dariusz Baranowski, Stanisław Brzósko

14:00 Magazyn GIRO EXTRAna żywo
Eurosport HD
Prowadzenie: Adam Probosz

14:30 Giro d’Italia: ETAP 2 na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:30
Magazyn GIRO EXTRAna żywo
Eurosport HD
Prowadzenie: Adam Probosz

23:00
Tour of California: ETAP 1 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Igor Błachut, Adam Probosz, Daniel Marszałek

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA – play-off: MEMPHIS GRIZZLIES – GOLDEN STATE WARRIORS (III MECZ)na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Arkadiusz Koniecki

12:00 Magazyn LIGA ACB premiera.200

Sportklub

12:15 Liga ACB – 32. kolejka: REAL MADRYT – MORABANC ANDORRA na żywo
Sportklub
:
19:30 
Liga ACB – 32. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – VALENCIA BC na żywo
Sportklub


21:30
Liga NBA – play-off: CHICAGO BULLS – CLEVELAND CAVALIERS (IV MECZ)  na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Marta Dydek

lekkoatletyka
17:45 IAAF World Challenge, Jamajka: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Paweł Ulbrych

22:10 Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

piłka ręczna kobiet
14:30 Velux EHF Liga Mistrzyń – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Nabożna

15:00 PGNiG Superliga kobiet – Finał: VISTAL GDYNIA – MKS SELGROS LUBLIN (ew. IV MECZ) na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński

16:55
Velux EHF Liga Mistrzyń – Finał: ??? – ??? na żywo
Canal+ Family 2 HD

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Nabożna

17:30 Challenge Cup – Finał: MIOS BIGANOS BORDEAUX – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Polsat Sport News

piłka ręczna mężczyzn
14:15 DHB Pokal – Finał: ??? – ??? na żywo
Sportklub

20:00 
PGNiG Superliga mężczyzn – 1/2 finału: POGOŃ SZCZECIN – VIVE TAURON KIELCE (III MECZ) na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Artur Siódmiak

siatkówka kobiet
12:30 Klubowe Mistrzostwa Świata, Zurych, Szwajcaria – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio

17:00
 OrlenLiga – Finał: ATOM TREFL SOPOT – CHEMIK POLICE (IV MECZ)  na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

19:50
Klubowe Mistrzostwa Świata, Zurych, Szwajcaria – finał: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

siatkówka mężczyzn
12:45 
Krispol 1. Liga – Finał: TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH – STAL AZS PWSZ NYSA (II MECZ) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Panas (z Wałbrzycha)
Reporter: Katarzyna Kopeć


22:15 
Serie A1 – Finał: DIATEC TRENTINO – MODENA VOLLEY (III MECZ) premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
19:00 ATP Masters Mutua Madrid Open – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

wioślarstwo
13:00 Puchar Świata, Bled, Słowenia: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Bogdan Chruścicki

wyścigi motocyklowe
10:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: KWALIFIKACJE premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Adam Widomski, Sławomir Szymczak

10:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Adam Widomski, Sławomir Szymczak

11:30 
Mistrzostwa Świata SuperSport, Imola, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Widomski, Sławomir Szymczak

13:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Adam Widomski, Sławomir Szymczak

wyścigi samochodowe
09:30 Seria GP 3, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG I na żywo
Eurosport HDpolsat-sport-hd.120
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac
Komentarz w Polsacie Sport: Grzegorz Jędrzejewski, Krystian Sobierajski

10:35
Seria GP 2, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG II na żywo
Polsat Sport News

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Krystian Sobierajski

11:40 Porsche SuperCup, Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsEurosport HD
Komentarz w Polsacie Sport News: Andrzej Borowczyk
Komentarz w Eurosporcie: Grzegorz Gac

12:50
 Euroformuła Open, Hiszpania: WYŚCIG II na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Maurycy Kochański

13:00 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

14:00 
Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

16:00 
Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

17:00 
Euroformuła Open, Estoril, Portugalia: WYŚCIG II premiera.200
Sportklub

22:00 
Blancpain Sprint Series , Brands Hatch, Wielka Brytania: WYŚCIG premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

żużel
13:15 Nice Polska Liga Żużlowa: ROW RYBNIK – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl

16:30 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Wrocławia)
Reporter: Filip Adamus


17:00 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: BETARD WTS SPARTA WROCŁAW – MRGARDEM GKM GRUDZIĄDZ na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda (z Wrocławia)
Reporter: Filip Adamus


19:00 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Studio: Gabriel Waliszko (z Gorzowa Wlkp.)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Łukasz Benz


19:30 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: Moneymakesmoney.pl STAL GORZÓW WLKP. – FOGO UNIA LESZNO na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Gorzowa Wlkp.)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Łukasz Benz


21:45
Magazyn
PGE EKSTRALIGA na żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Jakub Zegarowski, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA